Елементи, в которих рік: Не зазначено

Вгору на рівень
Експорт в [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Група по: Творці | Тип елементу | Немає групування
Число елементів: 7.

Навчальні матеріали ( * )

Література для дисципліни «Імітаційне моделювання» для аспірантів за спеціальністю 122 – «Комп’ютерні науки». [Навчальні матеріали ( * )] (Поданий)

Література для дисципліни «Методи та моделі побудови експертних систем» для аспірантів за спеціальністю 122 – «Комп’ютерні науки». [Навчальні матеріали ( * )] (Поданий)

Література для дисципліни "Аналіз та обробка великих даних" для аспірантів за спеціальністю 122 “Комп'ютерні науки”. [Навчальні матеріали ( * )]

Література до дисципліни “Геоінформаційні системи та технології в наукових дослідженнях” для аспірантів за спеціальністю 122 “Комп'ютерні науки”. [Навчальні матеріали ( * )] (Поданий)

Література для дисципліни “Технології побудови сервіс- орієнтованих систем розподіленої обробки інформації” для аспірантів за спеціальністю 122 “Комп'ютерні науки”. [Навчальні матеріали ( * )] (Поданий)

Література для дисципліни “Уніфіковані засоби моделювання систем” для аспірантів за спеціальністю 122 “Комп’ютерні науки”. [Навчальні матеріали ( * )] (Поданий)

Література для дисципліни “Надійність інформаційних систем” для аспірантів за спеціальністю 122 “комп’ютерні науки”. [Навчальні матеріали ( * )] (Поданий)

Цей список був створений у Sun Nov 29 00:29:54 2020 MSK.