Eprints Repo

Items where Subject is "3 рік навчання 1 семестр"

Group by: Creators | Item Type
Jump to: Є | І | Б | В | К | Л | М | Н | О | П | Р | С | Т | Я
Number of items at this level: 32.

Є

Єгоращенко, І. В. (2015) Логістика:Конспект лекцій. ОДЕКУ, Одеса.

Єгоращенко, І. В. (2013) Логістика.МВ до практичних занять. ОДЕКУ, Одеса.

І

Івакіна, І. (2007) Облік та аудит (Управлінський облік). Підручник. Видавництво Фактор, Харків. ISBN 978-966-312-567-1

Б

Бубнов, І. В. (2016) Методичні вказівки щодо організації СРС та виконання контрольної роботи з дисципліни «Політологія» з елементами дистанційної форми роботи для студентів 3-4 курсів заочної форми навчання всіх напрямків підготовки. Одеський державний екологічний університет, Одеса.

В

Виноградський, М. Д. and Виноградська, А. М. and Шканова, О. М. (2009) Менеджмент і адміністрування (Управління персоналом) : навчальний посібник. Центр учбової літератури, Київ.

К

Колонтай, С. М. (2010) Основи менеджменту природоохоронної діяльності : Конспект лекцій. “ТЭС”, Одеса.

Колонтай, С. М. (2009) Менеджмент природоохоронної діяльності : методичні вказівки до самостійної роботи студентів та виконання контрольної роботи. ОДЕКУ, Одеса.

Колонтай, С. М. (2009) Менеджмент природоохоронної діяльності : методичні вказівки до самостійної роботи студентів. ОДЕКУ, Одеса.

Кемарська, Т. Г. (2005) Методичні вказівкидля СРС та навчальний матеріал з англійської мови для студентів ІІІ курсу заочної форми навчання Напрям підготовки – менеджмент. ОДЕКУ, Одеса.

Л

Лишиленко, О. В. (2006) Облік та аудит (Бухгалтерський управлінський облік) : навчальний посібник. Центр навчальної літератури, Київ. ISBN 966-364-198-3

М

Мирошниченко, М. І. (2019) Методичні вказівки з організації самостійної роботи студентів і підготовки до практичних занять з дисципліни «Українська мова як іноземна» для студентів 3 курсу. денної форми навчання усіх спеціальностей. Одеський державний екологічний університет, Одеса.

Н

Нємцова, О. А. (2014) Договірне право : конспект лекції. ОДЕКУ, Одеса.

Нагаєва, С. П. (2018) Екологія: методичні вказівки до практичних (семінарських) занять. ОДЕКУ, Одеса.

Нагаєва, С. П. (2018) Екологія: методичні вказівки для самостійної роботи та до виконання контрольної роботи студентів заочного факультету. ОДЕКУ, Одеса.

О

Олійник, А. М. (2016) Методичні вказівки до самостійної роботи, підготовки до семінарських занять та виконання міжсесійної контрольної роботи студентами 2-го та 3-го курсів заочної форми навчання з навчальної дисципліни «Філософія» за усіма напрямками підготовки. Одеський державний екологічний університет, Одеса.

П

Павленко, О. П. and Юзва, І. М. (2020) Підприємницька діяльність: Методичні вказівки до практичних занять. ОДЕКУ, Одеса.

Павленко, О. П. and Юзва, І. М. (2019) Підприємницька діяльність. Методичні вказівки до СРС. ОДЕКУ, Одеса.

Попович, І. І. (2018) Методичні вказівки для СРС та навчальний матеріал з англійської мови для студентів III курсу денної форми навчання.Спеціальність: «Менеджмент» і «Публічне управління та адміністрування». ОДЕКУ, Одеса.

Р

Рульєв, В. А. and Гуткевич, С. О. and Мостенська, Т. Л. (2012) Менеджмент і адміністрування (Управління персоналом) : навчальний посібник. КОНДОР, Мелітополь.

С

Смірнова, К. В. (2014) Управління персоналом.Практичне заняття.Методичні вказівки. ОДЕКУ, Одеса.

Смірнова, К. В. (2021) Менеджмент и адміністрування: методичні вказівки до практичних занять та виконання курсової роботи. ОДЕКУ, Одеса.

Смірнова, К. В. (2020) Силлабус з навчальної дисципліни "Менеджмент і адміністрування" (073 стаціонар). ОДЕКУ, Одеса.

Смірнова, К. В. (2014) Управління персоналом. МВ до СРС та виконання контрольної роботи. ОДЕКУ, Одеса.

Смірнова, К. В. (2008) Основи менеджменту : методичні вказівки до виконання курсової роботи. ОДЕКУ, Одеса.

Смірнова, К. В. (2016) Менеджмент і адміністрування (Менеджмент).МВ до СРС. ОДЕКУ, Одеса.

Смірнова, К. В. (2016) Менеджмент і адміністрування.МВ до самост.роботи та виконання контр.роботи. ОДЕКУ, Одеса.

Смірнова, К. В. (2014) Управління персоналом.Самостійна робота студента.Контрольна робота.Методичні вказівки. ОДЕКУ, Одеса.

Т

Тонконога, І.В. (2013) Облік і аудит. МВ до СРС та практичних занять. ОДЕКУ, Одеса.

Тонконога, І.В. (2013) Фінанси, гроші та кредит. МВ до практичних занять. ОДЕКУ, Одеса.

Тонконога, І.В. (2014) Фінанси,гроші та кредит. МВ до самостійної роботи. ОДЕКУ, Одеса.

Тюлькіна, К. О. and Жавнерчик, О. В. (2012) Інвестиційно-інноваційний менеджмент (Інвестиційний менеджмент). Конспект лекцій. ТЕС, Одеса.

Я

Янко, І. Б. (2021) Силлабус навчальної дисципліни "Іноземна мова" для спеціальності 073 "Менеджмент" та 281 "Публічне управління та адміністрування" для бакалаврів 3 курсу (5 та 6 семестри). [Teaching Resource]

This list was generated on Sat Sep 25 04:21:41 2021 UTC.