Eprints Repo

Items where Subject is "122_Аспірантура"

Group by: Creators | Item Type
Number of items at this level: 21.

Teaching Resource

Мещеряков, В. І. (2019) Аналіз та обробка великих даних: робоча програма для аспірантів за спеціальністю 122 “Комп'ютерні науки”. [Teaching Resource] (Submitted)

Великодний, С. С. (2020) Силлабус навчальної дисципліни "Методи та моделі побудови експертних систем" (денна форма навчання). [Teaching Resource] (Submitted)

Великодний, С. С. (2020) Силлабус навчальної дисципліни "Імітаційне моделювання" 2 частина (денна форма навчання). [Teaching Resource] (Submitted)

Великодний, С. С. (2020) Силлабус навчальної дисципліни "Імітаційне моделювання" 1 частина (денна форма навчання). [Teaching Resource] (Submitted)

UNSPECIFIED (2020) Література для дисципліни “Уніфіковані засоби моделювання систем” для аспірантів за спеціальністю 122 “Комп’ютерні науки”. [Teaching Resource] (Submitted)

UNSPECIFIED (2020) Література для дисципліни “Технології побудови сервіс- орієнтованих систем розподіленої обробки інформації” для аспірантів за спеціальністю 122 “Комп'ютерні науки”. [Teaching Resource] (Submitted)

UNSPECIFIED (2020) Література для дисципліни “Надійність інформаційних систем” для аспірантів за спеціальністю 122 “комп’ютерні науки”. [Teaching Resource] (Submitted)

UNSPECIFIED (2020) Література для дисципліни «Методи та моделі побудови експертних систем» для аспірантів за спеціальністю 122 – «Комп’ютерні науки». [Teaching Resource] (Submitted)

UNSPECIFIED (2020) Література для дисципліни «Імітаційне моделювання» для аспірантів за спеціальністю 122 – «Комп’ютерні науки». [Teaching Resource] (Submitted)

UNSPECIFIED (2020) Література до дисципліни “Геоінформаційні системи та технології в наукових дослідженнях” для аспірантів за спеціальністю 122 “Комп'ютерні науки”. [Teaching Resource] (Submitted)

UNSPECIFIED (2020) Література для дисципліни "Аналіз та обробка великих даних" для аспірантів за спеціальністю 122 “Комп'ютерні науки”. [Teaching Resource]

Хохлов, В. М. and Тучковенко, Ю. С. (2019) Типова програма навчальної практики «Наукова і науково-педагогічна практика» для аспірантів за спеціальністю 122 "Комп’ютерні науки". [Teaching Resource] (Unpublished)

Мещеряков, В. І. (2019) Уніфіковані засоби моделювання систем: робоча програма для аспірантів за спеціальністю 122 “Комп’ютерні науки”. [Teaching Resource] (Submitted)

Мещеряков, В. І. (2019) Технології побудови сервіс-орієнтованих систем розподіленої обробки інформації: робоча програма для аспірантів за спеціальністю 122 “Комп'ютерні науки”. [Teaching Resource] (Submitted)

Мещеряков, В. І. (2019) Надійність інформаційних систем: робоча програма для аспірантів за спеціальністю 122 “Комп’ютерні науки”. [Teaching Resource] (Submitted)

Мещеряков, В. І. (2019) Імітаційне моделювання: робоча програма для аспірантів за спеціальністю 122 «Комп’ютерні науки». [Teaching Resource] (Submitted)

Мещеряков, В. І. (2019) Геоінформаційні системи та технології в наукових дослідженнях: робоча програма для аспірантів за спеціальністю 122 “Комп'ютерні науки”. [Teaching Resource] (Submitted)

Мещеряков, В. І. (2019) Методи та моделі побудови експертних систем: робоча програма для аспірантів за спеціальністю 122 «Комп’ютерні науки». [Teaching Resource] (Unpublished)

Великодний, С. С. (2021) Силлабус навчальної дисципліни «Моделювання складних процесів та систем» 1 частина (денна форма навчання). [Teaching Resource] (Submitted)

П'янова, І. Ю. (2018) Робоча навчальна програма з дисципліни «Професійна англійська мова» за освітньо-науковою програмою підготовки 1 рік. [Teaching Resource]

П'янова, І. Ю. (2018) Робоча навчальна програма з дисципліни «Професійна англійська мова» за освітньо-науковою програмою підготовки 2 рік. [Teaching Resource]

This list was generated on Thu Oct 28 17:45:15 2021 UTC.