Geometry of Chaos: Advanced computational approach to treating chaotic dynamics of some hydroecological systems

Glushkov, A. V., Kuzakon, V. M., Buyadzhi, V. V., Solyanikova, E. P. (2015) Geometry of Chaos: Advanced computational approach to treating chaotic dynamics of some hydroecological systems. Proceedings of the International Geometry Center, 8 (1). с. 93-99. ISSN 2072-9812

[img]
Перегляд
Text
2015 Proc. Intern. Geom. Center 8(1) 93-99.pdf

Завантажений (713kB) | Перегляд
Тип елементу : Стаття ( * )
Тематики: Наукове забезпечення > Наукові публікації кафедр університету > Кафедра вищої та прикладної математики > Статті > Фахові видання України
Структура ОДЕКУ > Інститути та факультети > Наукове забезпечення > Наукові публікації кафедр університету > Кафедра вищої та прикладної математики > Статті > Фахові видання України
Підрозділи: Інститути та факультети > Факультет комп’ютерних наук > Кафедра вищої та прикладної математики
Користувач, що депонує: Юлія Дубровська
Дата внесення: 18 Бер 2019 13:51
Останні зміни: 18 Бер 2019 13:51
URI: http://eprints.library.odeku.edu.ua/id/eprint/4573
["summary_page:actions" not defined]
Перегляд елементу Перегляд елементу