Eprints Repo

Items where Subject is "Магістерські роботи"

Group by: Creators | Item Type
Jump to: В | Г | Д | Ж | К | М | Н | П | С | Ч | Щ
Number of items at this level: 20.

В

Валович, О. Д. (2018) Кваліфікаційна магістерська робота на тему: «Міжнародно-правове регулювання радіоактивного забруднення навколишнього середовища». Masters thesis, ОДЕКУ.

Ведутенко, В. В. (2018) Кваліфікаційна магістерська робота на тему: «Правові аспекти співпраці України і Європейського Союзу у сфері охорони навколишнього середовища ». Masters thesis, ОДЕКУ.

Г

Глущенко, О. А. (2018) Кваліфікаційна магістерська робота рівень вищої освіти: «магістр» на тему: «Правові аспекти землекористування в Україні». Masters thesis, ОДЕКУ.

Гасанова, О. Ф. (2018) Кваліфікаційна магістерська робота на тему: «Реалізація засад Стокгольмської конвенції про стійкі органічні забруднювачі в Україні». Masters thesis, ОДЕКУ.

Д

Дудник, В. В. (2018) Кваліфікаційна магістерська робота рівень вищої освіти: «магістр» на тему: «Політика України з лісокористування». Masters thesis, ОДЕКУ.

Демченко, О. О. (2018) Кваліфікаційна магістерська робота на тему: «Міжнародно-правове регулювання подолання наслідків чорнобильської катастрофи на прикладі республіки Білорусь». Masters thesis, ОДЕКУ.

Ж

Жигафарова, К. В. (2018) Магістерська кваліфікаційна робота на тему: «Об’єкти екологічних злочинів за кримінальним законодавством України». Masters thesis, ОДЕКУ.

К

Ковальов, А. О. (2018) КВАЛІФІКАЦІЙНА МАГІСТЕРСЬКА РОБОТА на тему: «Правові проблеми розвитку курортних, лікувальних та рекреаційних зон». Masters thesis, ОДЕКУ.

М

Миргородська, Я. В. (2018) Магістерська кваліфікаційна робота на тему: «Економіко-правовий механізм як головний чинник забезпечення природокористування в Україні». Masters thesis, ОДЕКУ.

Мороз, Я. М. (2018) Магістерська кваліфікаційна робота на тему: «Юридичні аспекти права власності на природні ресурси та об’єкти ». Masters thesis, ОДЕКУ.

Н

Нємцова, В. О. (2018) Магістерська кваліфікаційна робота на тему: «Еколого-правове регулювання використання генної інженерії». Masters thesis, ОДЕКУ.

П

Пріхненко, А. Р. (2018) Магістерська кваліфікаційна робота на тему: «Правові основи ведення кадастру природних ресурсів як одна з функцій управління». Masters thesis, ОДЕКУ.

Платосюк, В. О. (2018) Магістерська кваліфікаційна робота на тему: «Правове регулювання у сфері полювання: проблеми і практика». Masters thesis, ОДЕКУ.

Пожар, В. А. (2018) Магістерська кваліфікаційна робота на тему: «Правові аспекти надрокористування в Україні». Masters thesis, ОДЕКУ.

С

Сторощук, Т. В. (2018) МАГІСТЕРСЬКА КВАЛІФІКАЦІЙНА РОБОТА на тему: «Світовий досвід регулювання ринку земель та його використання в Україні». Masters thesis, ОДЕКУ.

Схабовський, В. А. (2018) Юридичні аспекти права людини на медичну допомогу. Masters thesis, ОДЕКУ.

Соловей, М. О. (2018) КВАЛІФІКАЦІЙНА МАГІСТЕРСЬКА РОБОТА на тему: «Розвиток відносин власності на землю в світлі земельної реформи в Україні». Masters thesis, ОДЕКУ.

Савченко, Г. С. (2018) КВАЛІФІКАЦІЙНА МАГІСТЕРСЬКА РОБОТА на тему: «Сталий розвиток, як приоритет національної екологічної політики України». Masters thesis, ОДЕКУ.

Ч

Чайковський, Є. Є. (2018) Кваліфікаційна магістерська робота на тему: «Міжнародно-правовий захист навколишнього середовища у період збройного конфлікту». Masters thesis, ОДЕКУ.

Щ

Щелчков, О. В. (2018) Кваліфікаційна магістерська робота рівень вищої освіти: «магістр» на тему: «Міжнародно-правове регулювання боротьби із злочинним забрудненням вод». Masters thesis, ОДЕКУ.

This list was generated on Mon Apr 15 05:35:52 2024 UTC.