Eprints Repo

Items where Subject is "Магістерські роботи"

Group by: Creators | Item Type
Jump to: Є | І | А | Б | В | Г | Д | Ж | З | К | Л | М | Н | О | П | Р | С | Т | У | Ф | Ч | Ш | Ю
Number of items at this level: 52.

Є

Єржов, Є. Д. (2019) Мінливість температури води в Азовському морі за даними спостережень на станції Маріуполь. UNSPECIFIED thesis, ОДЕКУ.

І

Ілікчієв, О. Г. (2018) Небезпечні морські гідрологічні явища в Чорному морі. Masters thesis, ОДЕКУ.

А

Анчербак, Д. Р. (2018) Екологічні наслідки апвелінга на шельфі Чорного моря. Вплив згонів на кисневий режим за фоновими характеристиками. Masters thesis, ОДЕКУ.

Антюшин, М. О. (2018) Навігаційно – гідрографічне і океанологічне забезпечення безпеки мореплавства в зоні відповідальності Маріупольської дільниці Держгідрографії, ч. 1. Masters thesis, ОДЕКУ.

Б

Білий, М. М. (2018) Навігаційно-гідрографічне та гідрометеорологічне забезпечення судноплавства на Бузько-Дніпровському лиманському каналі. Masters thesis, ОДЕКУ.

Біла, Ю. М. (2017) Вплив гідрометеорологічних і гідрологічних процесів на гідрографічні та навігаційні умови в окремих портових районах Дніпровсько-Бузького лиману.Порт і портовий район Очаків. Masters thesis, ОДЕКУ.

Бажак, І. В. (2020) Згінно – нагінні коливання рівня Азовського моря за даними спостережень на станції Маріуполь. UNSPECIFIED thesis, ОДЕКУ.

Богуш, В. В. (2018) Основні риси гідрологічного режиму Середземного моря та його водообмін з океаном. Masters thesis, ОДЕКУ.

Булда, Д. В. (2018) Мінливість солоності води в північно-західній частині Чорного моря. Masters thesis, ОДЕКУ.

Бутенко, О. В. (2018) Навігаційно – гідрографічне і океанологічне забезпечення безпеки мореплавства в зоні відповідальності Маріупольської дільниці Держгідрографії, ч. 2. Masters thesis, ОДЕКУ.

В

Веркау, К. Ю. (2019) Важкі метали у ґрунтах Північно-західної частини Чорного моря. UNSPECIFIED thesis, ОДЕКУ.

Г

Горбатюк, Д. М. (2017) Вплив гідрометеорологічних і гідрологічних процесів на гідрографічні та навігаційні умови в окремих портових районах Дніпро-Бузького лиману. Порт і портовий район Миколаїв. Masters thesis, ОДЕКУ.

Гончар, А. О. (2017) Гідрологічні та гідроакустичні характеристики вод у західного узбережжя Австралії. Masters thesis, ОДЕКУ.

Д

Дроздов, А. Г. (2017) Робота на підхідних каналах до портів України: забезпечення безпеки мореплавства і днопоглиблення. Masters thesis, ОДЕКУ.

Данєв, Є. В. (2020) Хвильовий режим Азовського моря за даними спостережень на станції Маріуполь. UNSPECIFIED thesis, ОДЕКУ.

Ж

Журавлева, А. С. (2018) Коливання рівня в тропічній зоні Тихого океану. Masters thesis, ОДЕКУ.

З

Залєснов, І. М. (2017) Вплив гідрометеорологічних і гідрологічних процесів на гідрографічні та навігаційні умови в окремих портових районах Дніпровсько Бузького лиману.Порт і портовий район Херсон. Masters thesis, ОДЕКУ.

К

Кремінський, О. Б. (2018) Коливання рівня моря в гирловій області Дунаю. Masters thesis, ОДЕКУ.

Колосовський, П. В. (2020) Циркуляція вод та водні маси Мексиканської затоки. UNSPECIFIED thesis, ОДЕКУ.

Кравчук, Ю. О. (2017) Вплив річного стоку на екосистему Чорного і Азовського моря (на прикладі річок Дністра і Кубані). Masters thesis, ОДЕКУ.

Катернюк, Д. І. (2018) Льодові умови в північно-західній частині Чорного моря. Masters thesis, ОДЕКУ.

Козлов, М. О. (2017) Водний баланс та гідроекологічний стан Хаджибейського лиману. Masters thesis, ОДЕКУ.

Котнєва, О. А. (2017) Згінно – нагінні коливання рівня моря в районі порту Южний. Masters thesis, ОДЕКУ.

Качанов, В. В. (2018) Гідрографічна інфраструктура і безпека навігації в північній і західній частинах Азовського моря. Оцінка заносимості підхідних каналів портів України в північній частині Азовського моря в зв’язку з планом їх реконструкції. Masters thesis, ОДЕКУ.

Л

Лебзяк, О. М. (2018) Акустичні характеристики вод північно-західної частини Чорного моря для цілей забезпечення якості гідрографічних зйомок. Masters thesis, ОДЕКУ.

М

Марініна, К. О. (2020) Мінливість газового режиму Чорноморської екосистеми. UNSPECIFIED thesis, ОДЕКУ.

Мазін, Д. М. (2018) Створення електронної морської навігаційної карти "Миколаївський морський торговельний порт". Masters thesis, ОДЕКУ.

Н

Новицький, І. І. (2019) Мінливість рівня в Азовському морі за даними спостережень на станції Маріуполь. UNSPECIFIED thesis, ОДЕКУ.

Навалов, Д. В. (2020) Гідрографічна зйомка дна в акваторії Одеського морського порту за період 2018-2019 роки. UNSPECIFIED thesis, ОДЕКУ.

О

Олійник, О. О. (2017) Гідрографічні роботи в акваторіях і на підхідних каналах до портів України. Masters thesis, ОДЕКУ.

П

Підгорний, М. В. (2017) Вплив гідрометеорологічних і гідрологічних процесів на гідрографічні та навігаційні умови в окремих портових районах Дніпровсько-Бузького лиману. Порт і портовий район Октябрьськ. Masters thesis, ОДЕКУ.

Под’яблонська, Г. В. (2019) Гідрологічні характеристики північно-західної частини Чорного моря в умовах зміни клімату. UNSPECIFIED thesis, ОДЕКУ.

Потапова, Д. О. (2019) Рівень забруднення нафтопродуктами Північно-західної частини Чорного моря. UNSPECIFIED thesis, ОДЕКУ.

Попенко, С. Л. (2020) Виконання гідрографічних робіт в акваторіях портів України. UNSPECIFIED thesis, ОДЕКУ.

Питкін, С. Г. (2018) Заносимость підхідних каналів до портів Одеси і Южний за даними гідрографічних зйомок і розрахунків. Masters thesis, ОДЕКУ.

Проскурін, О. В. (2018) Гідрографічна інфраструктура і безпека навігації в північній і західній частинах Азовського моря. Навігаційні небезпеки і стан навігаційно-гідрографічного забезпечення мореплавства в північній і західній частинах Азовського моря. Masters thesis, ОДЕКУ.

Р

Романюк, К. І. (2019) Мінливість солоності води в Азовському морі за даними спостережень на станції Маріуполь. UNSPECIFIED thesis, ОДЕКУ.

Ратко, В. А. (2017) Циркуляція вод біля східного узбережжя Австралії. Masters thesis, ОДЕКУ.

С

Солонцов, А. І. (2019) Режимні характеристики температури води та солоності південно – західної частини Чорного моря. UNSPECIFIED thesis, ОДЕКУ.

Сагайдак, М. О. (2017) Навігаційні знаки і радіонавігація в прибережній смузі України. Masters thesis, ОДЕКУ.

Стоянов, О. С. (2020) Порiвняльнa хaрaктеристикa змiн рiвня в деяких рaйонaх Світового океaну. Мiнливiсть рiвня в Aтлaнтичному океaнi. UNSPECIFIED thesis, ОДЕКУ.

Смолінська, І. А. (2020) Коливання рівня в тропічній зоні Тихого океану. UNSPECIFIED thesis, ОДЕКУ.

Т

Тодорова, Р. М. (2017) Згінно-нагінні коливання рівня моря в районі порту Чорноморськ. Masters thesis, ОДЕКУ.

Тучковенко, К. С. (2018) Динаміка антропогенного навантаження на шельфову зону північно – західної частини Чорного моря. Masters thesis, ОДЕКУ.

Тиченко, А. В. (2018) Коливання рівня в приполярних районах Світового океану. Masters thesis, ОДЕКУ.

У

Устинов, І. І. (2018) Екологічні наслідки апвелінгу на шельфі Чорного моря в сучасній період. Вплив згонів на кисневий режим в сучасний період. Masters thesis, ОДЕКУ.

Ф

Філійончик, О. М. (2017) Вплив гідрометеорологічних і гідрологічних процесів на гідрографічні та навігаційні умови в окремих портових районах Дніпровсько Бузького лиману. Порт і портовий район Дніпро-Бузький. Masters thesis, ОДЕКУ.

Ч

Чепурна, В. Ю. (2018) Льодові умови в Азовському морі. Masters thesis, ОДЕКУ.

Чеплак, Л. І. (2018) Циркуляція вод у протоці Дрейка. Masters thesis, ОДЕКУ.

Ш

Шиндер, А. О. (2019) Гідрологічний режим «Тузловської групи лиманів». UNSPECIFIED thesis, ОДЕКУ.

Шелякіна, М. Д. (2018) Моделювання згінно - нагінних коливань рівня Азовського моря. Masters thesis, ОДЕКУ.

Ю

Юза, М. К. (2017) Просторова-часова мінливість океанологічних характеристик гирлової області Дунаю. Masters thesis, ОДЕКУ.

This list was generated on Sat Sep 25 02:39:17 2021 UTC.