Eprints Repo

Items where Subject is "Магістерські роботи"

Group by: Creators | Item Type
Jump to: Є | І | А | Б | В | Г | Д | Ж | З | К | Л | М | Н | О | П | Р | С | Т | У | Ф | Ч | Ш | Ю | Я
Number of items at this level: 58.

Є

Єржов, Є. Д. (2019) Мінливість температури води в Азовському морі за даними спостережень на станції Маріуполь. UNSPECIFIED thesis, ОДЕКУ.

І

Ілікчієв, О. Г. (2018) Небезпечні морські гідрологічні явища в Чорному морі. Masters thesis, ОДЕКУ.

А

Антюшин, М. О. (2018) Навігаційно – гідрографічне і океанологічне забезпечення безпеки мореплавства в зоні відповідальності Маріупольської дільниці Держгідрографії, ч. 1. Masters thesis, ОДЕКУ.

Анчербак, Д. Р. (2018) Екологічні наслідки апвелінга на шельфі Чорного моря. Вплив згонів на кисневий режим за фоновими характеристиками. Masters thesis, ОДЕКУ.

Б

Білий, М. М. (2018) Навігаційно-гідрографічне та гідрометеорологічне забезпечення судноплавства на Бузько-Дніпровському лиманському каналі. Masters thesis, ОДЕКУ.

Біла, Ю. М. (2017) Вплив гідрометеорологічних і гідрологічних процесів на гідрографічні та навігаційні умови в окремих портових районах Дніпровсько-Бузького лиману.Порт і портовий район Очаків. Masters thesis, ОДЕКУ.

Бажак, І. В. (2020) Згінно – нагінні коливання рівня Азовського моря за даними спостережень на станції Маріуполь. UNSPECIFIED thesis, ОДЕКУ.

Богуш, В. В. (2018) Основні риси гідрологічного режиму Середземного моря та його водообмін з океаном. Masters thesis, ОДЕКУ.

Бутенко, О. В. (2018) Навігаційно – гідрографічне і океанологічне забезпечення безпеки мореплавства в зоні відповідальності Маріупольської дільниці Держгідрографії, ч. 2. Masters thesis, ОДЕКУ.

Булда, Д. В. (2018) Мінливість солоності води в північно-західній частині Чорного моря. Masters thesis, ОДЕКУ.

В

Веркау, К. Ю. (2019) Важкі метали у ґрунтах Північно-західної частини Чорного моря. UNSPECIFIED thesis, ОДЕКУ.

Г

Горбатюк, Д. М. (2017) Вплив гідрометеорологічних і гідрологічних процесів на гідрографічні та навігаційні умови в окремих портових районах Дніпро-Бузького лиману. Порт і портовий район Миколаїв. Masters thesis, ОДЕКУ.

Гончар, А. О. (2017) Гідрологічні та гідроакустичні характеристики вод у західного узбережжя Австралії. Masters thesis, ОДЕКУ.

Гут, В. Ю. (2022) Температурний режим і проява апвелінгу в літній період року в районі порту Южний. UNSPECIFIED thesis, UNSPECIFIED.

Д

Дроздов, А. Г. (2017) Робота на підхідних каналах до портів України: забезпечення безпеки мореплавства і днопоглиблення. Masters thesis, ОДЕКУ.

Данєв, Є. В. (2020) Хвильовий режим Азовського моря за даними спостережень на станції Маріуполь. UNSPECIFIED thesis, ОДЕКУ.

Ж

Журавлева, А. С. (2018) Коливання рівня в тропічній зоні Тихого океану. Masters thesis, ОДЕКУ.

З

Залєснов, І. М. (2017) Вплив гідрометеорологічних і гідрологічних процесів на гідрографічні та навігаційні умови в окремих портових районах Дніпровсько Бузького лиману.Порт і портовий район Херсон. Masters thesis, ОДЕКУ.

К

Кремінський, О. Б. (2018) Коливання рівня моря в гирловій області Дунаю. Masters thesis, ОДЕКУ.

Кравчук, Ю. О. (2017) Вплив річного стоку на екосистему Чорного і Азовського моря (на прикладі річок Дністра і Кубані). Masters thesis, ОДЕКУ.

Колосовський, П. В. (2020) Циркуляція вод та водні маси Мексиканської затоки. UNSPECIFIED thesis, ОДЕКУ.

Катернюк, Д. І. (2018) Льодові умови в північно-західній частині Чорного моря. Masters thesis, ОДЕКУ.

Козлов, М. О. (2017) Водний баланс та гідроекологічний стан Хаджибейського лиману. Masters thesis, ОДЕКУ.

Котнєва, О. А. (2017) Згінно – нагінні коливання рівня моря в районі порту Южний. Masters thesis, ОДЕКУ.

Качанов, В. В. (2018) Гідрографічна інфраструктура і безпека навігації в північній і західній частинах Азовського моря. Оцінка заносимості підхідних каналів портів України в північній частині Азовського моря в зв’язку з планом їх реконструкції. Masters thesis, ОДЕКУ.

Куліков, Д. Є. (2023) Екосистеми холодноводних коралів та вплив на них кліматичних змін в океані. UNSPECIFIED thesis, ОДЕКУ.

Л

Лебзяк, О. М. (2018) Акустичні характеристики вод північно-західної частини Чорного моря для цілей забезпечення якості гідрографічних зйомок. Masters thesis, ОДЕКУ.

М

Марініна, К. О. (2020) Мінливість газового режиму Чорноморської екосистеми. UNSPECIFIED thesis, ОДЕКУ.

Мазін, Д. М. (2018) Створення електронної морської навігаційної карти "Миколаївський морський торговельний порт". Masters thesis, ОДЕКУ.

Мунтян, В. І. (2021) Зміни рівня в північно-західній частині Чорного моря. UNSPECIFIED thesis, ОДЕКУ.

Н

Новицький, І. І. (2019) Мінливість рівня в Азовському морі за даними спостережень на станції Маріуполь. UNSPECIFIED thesis, ОДЕКУ.

Навалов, Д. В. (2020) Гідрографічна зйомка дна в акваторії Одеського морського порту за період 2018-2019 роки. UNSPECIFIED thesis, ОДЕКУ.

О

Олійник, О. О. (2017) Гідрографічні роботи в акваторіях і на підхідних каналах до портів України. Masters thesis, ОДЕКУ.

Олійник, Н. К. (2022) Мінливість біотопів гирлових областей північно-західної частини Чорного моря. UNSPECIFIED thesis, UNSPECIFIED.

П

Підгорний, М. В. (2017) Вплив гідрометеорологічних і гідрологічних процесів на гідрографічні та навігаційні умови в окремих портових районах Дніпровсько-Бузького лиману. Порт і портовий район Октябрьськ. Masters thesis, ОДЕКУ.

Под’яблонська, Г. В. (2019) Гідрологічні характеристики північно-західної частини Чорного моря в умовах зміни клімату. UNSPECIFIED thesis, ОДЕКУ.

Потапова, Д. О. (2019) Рівень забруднення нафтопродуктами Північно-західної частини Чорного моря. UNSPECIFIED thesis, ОДЕКУ.

Попенко, С. Л. (2020) Виконання гідрографічних робіт в акваторіях портів України. UNSPECIFIED thesis, ОДЕКУ.

Проскурін, О. В. (2018) Гідрографічна інфраструктура і безпека навігації в північній і західній частинах Азовського моря. Навігаційні небезпеки і стан навігаційно-гідрографічного забезпечення мореплавства в північній і західній частинах Азовського моря. Masters thesis, ОДЕКУ.

Питкін, С. Г. (2018) Заносимость підхідних каналів до портів Одеси і Южний за даними гідрографічних зйомок і розрахунків. Masters thesis, ОДЕКУ.

Р

Романюк, К. І. (2019) Мінливість солоності води в Азовському морі за даними спостережень на станції Маріуполь. UNSPECIFIED thesis, ОДЕКУ.

Ратко, В. А. (2017) Циркуляція вод біля східного узбережжя Австралії. Masters thesis, ОДЕКУ.

С

Солонцов, А. І. (2019) Режимні характеристики температури води та солоності південно – західної частини Чорного моря. UNSPECIFIED thesis, ОДЕКУ.

Стоянов, О. С. (2020) Порiвняльнa хaрaктеристикa змiн рiвня в деяких рaйонaх Світового океaну. Мiнливiсть рiвня в Aтлaнтичному океaнi. UNSPECIFIED thesis, ОДЕКУ.

Смолінська, І. А. (2020) Коливання рівня в тропічній зоні Тихого океану. UNSPECIFIED thesis, ОДЕКУ.

Сагайдак, М. О. (2017) Навігаційні знаки і радіонавігація в прибережній смузі України. Masters thesis, ОДЕКУ.

Сагайдак, М. М. (2021) Морський вітроенергетичний потенціал північно-західної частини Чорного моря. UNSPECIFIED thesis, ОДЕКУ.

Т

Тучковенко, К. С. (2018) Динаміка антропогенного навантаження на шельфову зону північно – західної частини Чорного моря. Masters thesis, ОДЕКУ.

Тиченко, А. В. (2018) Коливання рівня в приполярних районах Світового океану. Masters thesis, ОДЕКУ.

Тодорова, Р. М. (2017) Згінно-нагінні коливання рівня моря в районі порту Чорноморськ. Masters thesis, ОДЕКУ.

У

Устинов, І. І. (2018) Екологічні наслідки апвелінгу на шельфі Чорного моря в сучасній період. Вплив згонів на кисневий режим в сучасний період. Masters thesis, ОДЕКУ.

Ф

Філійончик, О. М. (2017) Вплив гідрометеорологічних і гідрологічних процесів на гідрографічні та навігаційні умови в окремих портових районах Дніпровсько Бузького лиману. Порт і портовий район Дніпро-Бузький. Masters thesis, ОДЕКУ.

Ч

Чепурна, В. Ю. (2018) Льодові умови в Азовському морі. Masters thesis, ОДЕКУ.

Чеплак, Л. І. (2018) Циркуляція вод у протоці Дрейка. Masters thesis, ОДЕКУ.

Ш

Шиндер, А. О. (2019) Гідрологічний режим «Тузловської групи лиманів». UNSPECIFIED thesis, ОДЕКУ.

Шелякіна, М. Д. (2018) Моделювання згінно - нагінних коливань рівня Азовського моря. Masters thesis, ОДЕКУ.

Ю

Юза, М. К. (2017) Просторова-часова мінливість океанологічних характеристик гирлової області Дунаю. Masters thesis, ОДЕКУ.

Я

Ясинський, М. А. (2023) Характеристики мезомасштабних кругообігів у зоні злиття Бразильської та Мальвінської (Фолклендської) течії та їх вплив на формування полів температури води. UNSPECIFIED thesis, UNSPECIFIED.

This list was generated on Sat May 25 07:18:20 2024 UTC.