Елементи, в яких тема: "Наукове забезпечення > Наукові публікації кафедр університету > Кафедра океанології та морського природокористування > Кваліфікаційні роботи > Магістерські роботи
Структура ОДЕКУ > Інститути та факультети > Наукове забезпечення > Наукові публікації кафедр університету > Кафедра океанології та морського природокористування > Кваліфікаційні роботи > Магістерські роботи"

Вгору на рівень
Експорт в [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Група по: Творці | Тип елементу
Перейти до: Є | І | А | Б | В | Г | Д | Ж | З | К | Л | М | Н | О | П | Р | С | Т | У | Ф | Ч | Ш | Ю
Число елементів на цьому рівні: 52.

Є

Єржов, Є. Д. (2019) Мінливість температури води в Азовському морі за даними спостережень на станції Маріуполь. thesis, ОДЕКУ.

І

Ілікчієв, О. Г. (2018) Небезпечні морські гідрологічні явища в Чорному морі. магістерська кваліфікаційна робота thesis, ОДЕКУ.

А

Антюшин, М. О. (2018) Навігаційно – гідрографічне і океанологічне забезпечення безпеки мореплавства в зоні відповідальності Маріупольської дільниці Держгідрографії, ч. 1. магістерська кваліфікаційна робота thesis, ОДЕКУ.

Анчербак, Д. Р. (2018) Екологічні наслідки апвелінга на шельфі Чорного моря. Вплив згонів на кисневий режим за фоновими характеристиками. магістерська кваліфікаційна робота thesis, ОДЕКУ.

Б

Бажак, І. В. (2020) Згінно – нагінні коливання рівня Азовського моря за даними спостережень на станції Маріуполь. thesis, ОДЕКУ.

Богуш, В. В. (2018) Основні риси гідрологічного режиму Середземного моря та його водообмін з океаном. магістерська кваліфікаційна робота thesis, ОДЕКУ.

Булда, Д. В. (2018) Мінливість солоності води в північно-західній частині Чорного моря. магістерська кваліфікаційна робота thesis, ОДЕКУ.

Бутенко, О. В. (2018) Навігаційно – гідрографічне і океанологічне забезпечення безпеки мореплавства в зоні відповідальності Маріупольської дільниці Держгідрографії, ч. 2. магістерська кваліфікаційна робота thesis, ОДЕКУ.

Біла, Ю. М. (2017) Вплив гідрометеорологічних і гідрологічних процесів на гідрографічні та навігаційні умови в окремих портових районах Дніпровсько-Бузького лиману.Порт і портовий район Очаків. магістерська кваліфікаційна робота thesis, ОДЕКУ.

Білий, М. М. (2018) Навігаційно-гідрографічне та гідрометеорологічне забезпечення судноплавства на Бузько-Дніпровському лиманському каналі. магістерська кваліфікаційна робота thesis, ОДЕКУ.

В

Веркау, К. Ю. (2019) Важкі метали у ґрунтах Північно-західної частини Чорного моря. thesis, ОДЕКУ.

Г

Гончар, А. О. (2017) Гідрологічні та гідроакустичні характеристики вод у західного узбережжя Австралії. магістерська кваліфікаційна робота thesis, ОДЕКУ.

Горбатюк, Д. М. (2017) Вплив гідрометеорологічних і гідрологічних процесів на гідрографічні та навігаційні умови в окремих портових районах Дніпро-Бузького лиману. Порт і портовий район Миколаїв. магістерська кваліфікаційна робота thesis, ОДЕКУ.

Д

Данєв, Є. В. (2020) Хвильовий режим Азовського моря за даними спостережень на станції Маріуполь. thesis, ОДЕКУ.

Дроздов, А. Г. (2017) Робота на підхідних каналах до портів України: забезпечення безпеки мореплавства і днопоглиблення. магістерська кваліфікаційна робота thesis, ОДЕКУ.

Ж

Журавлева, А. С. (2018) Коливання рівня в тропічній зоні Тихого океану. магістерська кваліфікаційна робота thesis, ОДЕКУ.

З

Залєснов, І. М. (2017) Вплив гідрометеорологічних і гідрологічних процесів на гідрографічні та навігаційні умови в окремих портових районах Дніпровсько Бузького лиману.Порт і портовий район Херсон. магістерська кваліфікаційна робота thesis, ОДЕКУ.

К

Катернюк, Д. І. (2018) Льодові умови в північно-західній частині Чорного моря. магістерська кваліфікаційна робота thesis, ОДЕКУ.

Качанов, В. В. (2018) Гідрографічна інфраструктура і безпека навігації в північній і західній частинах Азовського моря. Оцінка заносимості підхідних каналів портів України в північній частині Азовського моря в зв’язку з планом їх реконструкції. магістерська кваліфікаційна робота thesis, ОДЕКУ.

Козлов, М. О. (2017) Водний баланс та гідроекологічний стан Хаджибейського лиману. магістерська кваліфікаційна робота thesis, ОДЕКУ.

Колосовський, П. В. (2020) Циркуляція вод та водні маси Мексиканської затоки. thesis, ОДЕКУ.

Котнєва, О. А. (2017) Згінно – нагінні коливання рівня моря в районі порту Южний. магістерська кваліфікаційна робота thesis, ОДЕКУ.

Кравчук, Ю. О. (2017) Вплив річного стоку на екосистему Чорного і Азовського моря (на прикладі річок Дністра і Кубані). магістерська кваліфікаційна робота thesis, ОДЕКУ.

Кремінський, О. Б. (2018) Коливання рівня моря в гирловій області Дунаю. магістерська кваліфікаційна робота thesis, ОДЕКУ.

Л

Лебзяк, О. М. (2018) Акустичні характеристики вод північно-західної частини Чорного моря для цілей забезпечення якості гідрографічних зйомок. магістерська кваліфікаційна робота thesis, ОДЕКУ.

М

Мазін, Д. М. (2018) Створення електронної морської навігаційної карти "Миколаївський морський торговельний порт". магістерська кваліфікаційна робота thesis, ОДЕКУ.

Марініна, К. О. (2020) Мінливість газового режиму Чорноморської екосистеми. thesis, ОДЕКУ.

Н

Навалов, Д. В. (2020) Гідрографічна зйомка дна в акваторії Одеського морського порту за період 2018-2019 роки. thesis, ОДЕКУ.

Новицький, І. І. (2019) Мінливість рівня в Азовському морі за даними спостережень на станції Маріуполь. thesis, ОДЕКУ.

О

Олійник, О. О. (2017) Гідрографічні роботи в акваторіях і на підхідних каналах до портів України. магістерська кваліфікаційна робота thesis, ОДЕКУ.

П

Питкін, С. Г. (2018) Заносимость підхідних каналів до портів Одеси і Южний за даними гідрографічних зйомок і розрахунків. магістерська кваліфікаційна робота thesis, ОДЕКУ.

Под’яблонська, Г. В. (2019) Гідрологічні характеристики північно-західної частини Чорного моря в умовах зміни клімату. thesis, ОДЕКУ.

Попенко, С. Л. (2020) Виконання гідрографічних робіт в акваторіях портів України. thesis, ОДЕКУ.

Потапова, Д. О. (2019) Рівень забруднення нафтопродуктами Північно-західної частини Чорного моря. thesis, ОДЕКУ.

Проскурін, О. В. (2018) Гідрографічна інфраструктура і безпека навігації в північній і західній частинах Азовського моря. Навігаційні небезпеки і стан навігаційно-гідрографічного забезпечення мореплавства в північній і західній частинах Азовського моря. магістерська кваліфікаційна робота thesis, ОДЕКУ.

Підгорний, М. В. (2017) Вплив гідрометеорологічних і гідрологічних процесів на гідрографічні та навігаційні умови в окремих портових районах Дніпровсько-Бузького лиману. Порт і портовий район Октябрьськ. магістерська кваліфікаційна робота thesis, ОДЕКУ.

Р

Ратко, В. А. (2017) Циркуляція вод біля східного узбережжя Австралії. магістерська кваліфікаційна робота thesis, ОДЕКУ.

Романюк, К. І. (2019) Мінливість солоності води в Азовському морі за даними спостережень на станції Маріуполь. thesis, ОДЕКУ.

С

Сагайдак, М. О. (2017) Навігаційні знаки і радіонавігація в прибережній смузі України. магістерська кваліфікаційна робота thesis, ОДЕКУ.

Смолінська, І. А. (2020) Коливання рівня в тропічній зоні Тихого океану. thesis, ОДЕКУ.

Солонцов, А. І. (2019) Режимні характеристики температури води та солоності південно – західної частини Чорного моря. thesis, ОДЕКУ.

Стоянов, О. С. (2020) Порiвняльнa хaрaктеристикa змiн рiвня в деяких рaйонaх Світового океaну. Мiнливiсть рiвня в Aтлaнтичному океaнi. thesis, ОДЕКУ.

Т

Тиченко, А. В. (2018) Коливання рівня в приполярних районах Світового океану. магістерська кваліфікаційна робота thesis, ОДЕКУ.

Тодорова, Р. М. (2017) Згінно-нагінні коливання рівня моря в районі порту Чорноморськ. магістерська кваліфікаційна робота thesis, ОДЕКУ.

Тучковенко, К. С. (2018) Динаміка антропогенного навантаження на шельфову зону північно – західної частини Чорного моря. магістерська кваліфікаційна робота thesis, ОДЕКУ.

У

Устінов, І. І. (2018) Екологічні наслідки апвелінгу на шельфі Чорного моря в сучасній період. Вплив згонів на кисневий режим в сучасний період. магістерська кваліфікаційна робота thesis, ОДЕКУ.

Ф

Філійончик, О. М. (2017) Вплив гідрометеорологічних і гідрологічних процесів на гідрографічні та навігаційні умови в окремих портових районах Дніпровсько Бузького лиману. Порт і портовий район Дніпро-Бузький. магістерська кваліфікаційна робота thesis, ОДЕКУ.

Ч

Чеплак, Л. І. (2018) Циркуляція вод у протоці Дрейка. магістерська кваліфікаційна робота thesis, ОДЕКУ.

Чепурна, В. Ю. (2018) Льодові умови в Азовському морі. магістерська кваліфікаційна робота thesis, ОДЕКУ.

Ш

Шелякіна, М. Д. (2018) Моделювання згінно - нагінних коливань рівня Азовського моря. магістерська кваліфікаційна робота thesis, ОДЕКУ.

Шиндер, А. О. (2019) Гідрологічний режим «Тузловської групи лиманів». thesis, ОДЕКУ.

Ю

Юза, М. К. (2017) Просторова-часова мінливість океанологічних характеристик гирлової області Дунаю. магістерська кваліфікаційна робота thesis, ОДЕКУ.

Цей список був створений у Fri Apr 23 13:33:41 2021 MSK.