Елементи, в яких тема: "Методичне забезпечення > Довузівська підготовка > Українські слухачі"

Вгору на рівень
Експорт в [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Група по: Творці | Тип елементу
Перейти до: А | Б | Г | К | Л | М | Р | Х | Ч
Число елементів на цьому рівні: 35.

А

Аркатов, Ю. М. (2019) Математика: Конспект лекцій для слухачів підготовчого відділення Частина 1. ОДЕКУ, Одеса.

Аркатов, Ю. М., Расторгуєва, Т.Є., Ткаченко, Н.А. (2013) Методичні вказівки для самостійного вивчення та виконання контрольних робіт з дисципліни “Математика“ для слухачів підготовчого відділення (заочна форма навчання). ОДЕКУ, Одеса. (Неопублікований)

Аркатов, Ю.М. (2017) Методичні вказівки для дистанційного навчання з курсу "Математика" для слухачів підготовчого відділення. Частина 1. ОДЕКУ, Одеса. (Неопублікований)

Б

Балан, Г. К. (2016) Географія: Методичні вказівки для проведення практичних занять "Земля в космічному просторі, форма, розміри та види руху Землі і їх наслідки". Одеський державний екологічний університет, Одеса: ТЕС. (Неопублікований)

Балан, Г.К. (2016) Методичні вказівки для проведення практичних занять з дисципліни «Географія» по темі "Земля в космічному просторі. Форма, розміри та види руху Землі і їх наслідки" для слухачів підготовчого відділення. ОДЕКУ, Одеса. (Неопублікований)

Балан, Г.К. (2015) Методичні вказівки для вивчення фізико-географічних об'єктів земної кулі з дисципліни "Географія" для слухачів підготовчого відділення. ОДЕКУ, Одеса. (Неопублікований)

Бондар, О. І., Труба, Г. М. (2010) Методичні вказівки з дисципліни «Українська мова» для слухачів підготовчого відділення. ОДЕКУ, Одеса.

Г

Галич, Є. А., Расторгуєва, Т. Є. (2019) Фізика: ФІЗИКА Конспект лекцій Частина 3 для дистанційної форми навчання на підготовчому відділенні. ОДЕКУ, Одеса.

Галич, Є.А., Расторгуєва, Т.Є. (2017) Фізика: конспект лекцій для дистанційної форми навчання на підготовчому відділенні. Частина 1. ОДЕКУ, Одеса. (Неопублікований)

Галич, Є.А., Расторгуєва, Т.Є. (2018) Фізика: конспект лекцій для дистанційної форми навчання на підготовчому відділенні. Частина 2. ОДЕКУ, Одеса. (Неопублікований)

К

Кирнасівська, Н. В. (2020) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ для дистанційного навчання з дисципліни «Географія». Частина 3 для слухачів підготовчого відділення. ОДЕКУ, Одеса. (Неопублікований)

Кирнасівська, Н.В. (2018) Методичні вказівки для дистанційного навчання з дисципліни «Географія» (Частина 2) для слухачів підготовчого відділення. ОДЕКУ, Одеса. (Неопублікований)

Кирнасівська, Н.В., Балан, Г.К. (2017) Методичні вказівки для дистанційного навчання з дисципліни «Географія» (Частина 1) для слухачів підготовчого відділення. ОДЕКУ, Одеса. (Неопублікований)

Л

Лелюк, Л.М. (2012) Методичні вказівки до виконання практичних завдань з дисципліни “Географія” для слухачів підготовчого відділення. ОДЕКУ, Одеса.

Лелюк, Л.М., Бондаренко, В. М., Ткаченко, Н.А. (2013) Методичні вказівки до контрольних робіт з дисципліни “ГЕОГРАФІЯ ” для слухачів підготовчого відділення (заочна форма підготовки). ОДЕКУ, Одеса.

М

Міщенко, Ната, Івус, Г. П., Матигін, О. С. (2019) Фізика антициклогенезу: методичні вказівки для самостійної роботи студентів. Одеський державний екологічний університет, Одеса, Україна.

Р

Разумова, С.Т. (2016) Методичні вказівки до самостійної роботи з дисципліни «Біологія» для слухачів факультету довузівської підготовки. ОДЕКУ, Одеса. (Неопублікований)

Разумова, С.Т. (2016) Тестові завдання для слухачів факультету довузівської підготовки з дисципліни «Біологія». Розділ «Анатомія людини». ОДЕКУ, Одеса. (Неопублікований)

Разумова, С.Т. (2014) Методичні вказівки довиконання контрольних робіт з дисципліни "Біологія" для слухачів факультету довузівської підготовки (заочна форма навчання). ОДЕКУ, Одеса. (Неопублікований)

Расторгуева, Т.Е., Галич, Є.А., Ткаченко, Н.А., Хохлова, О.П. (2013) Методичні вказівки для самостійного вивчення та виконання контрольних робіт з курсу “ФІЗИКА” для слухачів факультету довузівської підготовки (заочна форма навчання). ОДЕКУ, Одеса. (Неопублікований)

Расторгуєва, Т.Є., Галич, Є.А., Хохлова, О.П. (2008) РОБОЧИЙ ЗОШИТ з дисципліни «ФІЗИКА» для слухачів факультету довузівської підготовки. Частина 1. ОДЕКУ, Одеса. (Неопублікований)

Расторгуєва, Т.Є., Галич, Є.А., Хохлова, О.П. (2008) РОБОЧИЙ ЗОШИТ з дисципліни «ФІЗИКА» для слухачів довузівської підготовки. Частина 2. ОДЕКУ, Одеса. (Неопублікований)

Расторгуєва, Т.Є., Галич, Є.А., Шостак, Н.А. (2009) Робочий зошит з дисципліни «ФІЗИКА» для слухачів факультету довузівської підготовки. Частина 3. ОДЕКУ, Одеса. (Неопублікований)

Х

Хохлов, В. М., Міщенко, Н. М. (2012) Спеціалізовані прогнози погоди: методичні вказивки до самостійної роботи студентів та виконання міжсесійних контрольних робіт. Одеський державний екологічний університет, Одеса, Україна.

Ч

Чокан, Л. О. (2019) Хімія:Методичні вказівки для дистанційного навчання з дисципліни «Хімія» для слухачів підготовчого відділення Частина 3. ОДЕКУ, Одеса.

Чокан, Л. О. (2020) Методичні вказівки для дистанційного навчання з дисципліни «Хімія» для слухачів підготовчого відділення Частина 4. ОДЕКУ, Одеса. (Неопублікований)

Чокан, Л.О. (2012) Методичні вказівки до виконання контрольних робіт з дисципліни «Хімія» для слухачів заочної форми навчання підготовчого відділення. ОДЕКУ, Одеса. (Неопублікований)

Чокан, Л.О. (2012) Методичні вказівки для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання слухачів підготовчого відділення з курсу «Неорганічна хімія». ОДЕКУ, Одесса. (Неопублікований)

Чокан, Л.О. (2014) Методичні вказівки з дисципліни «Хімія» розділ «Обчислення в хімії» для слухачів-громадян України підготовчого відділення. ОДЕКУ, Одеса. (Неопублікований)

Чокан, Л.О. (2007) Контрольні роботи з курсу «Хімія» методичні вказівки для слухачів факультету довузівської підготовки(заочна форма навчання). ОДЕКУ, Одеса.

Чокан, Л.О. (2011) Методичні вказівки для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з дисципліни «Хімія», розділ «Органічна хімія» для слухачів підготовчого відділення. ОДЕКУ, Одеса.

Чокан, Л.О. (2017) Методичні вказівки для дистанційного навчання з дисципліни «Хімія» для слухачів підготовчого відділення. ОДЕКУ, Одеса. (Неопублікований)

Чокан, Л.О. (2010) Методичні вказівки для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з дисципліни «Хімія», розділ «Загальна хімія» для слухачів підготовчого відділення. ОДЕКУ, Одеса.

Чокан, Л.О. (2018) Методичні вказівки для дистанційного навчання з дисципліни «Хімія» для слухачів підготовчого відділення. Частина 2. ОДЕКУ, Одеса. (Неопублікований)

Чокан, Л.О., Кирнасівська, Н.В. (2014) Методичні вказівки для самостійної роботи з дисципліни «Введення в спеціальність» для слухачів-громадян України підготовчого відділення. ОДЕКУ, Одеса. (Неопублікований)

Цей список був створений у Sun Apr 18 21:02:39 2021 MSK.