Eprints Repo

Items where Subject is "Українські слухачі"

Group by: Creators | Item Type
Jump to: А | Б | Г | К | Л | Р | Х | Ч
Number of items at this level: 38.

А

Аркатов, Ю. М. (2017) Методичні вказівки для дистанційного навчання з курсу "Математика" для слухачів підготовчого відділення. Частина 1. ОДЕКУ, Одеса. (Unpublished)

Аркатов, Ю. М. and Расторгуєва, Т. Є. and Ткаченко, Н. А. (2013) Методичні вказівки для самостійного вивчення та виконання контрольних робіт з дисципліни “Математика“ для слухачів підготовчого відділення (заочна форма навчання). ОДЕКУ, Одеса. (Unpublished)

Аркатов, Ю. М. (2019) Математика : Конспект лекцій для слухачів підготовчого відділення. Частина 1. ОДЕКУ, Одеса.

Аркатов, Ю. М. (2018) Методичні вказівки з курсу «Математика» для слухачів підготовчого відділення Частина 2 "Математичні вирази і їх перетворення вектора на площині та у просторі". ОДЕКУ, Одеса. (Unpublished)

Аркатов, Ю. М. (2018) Методичні вказівки з курсу «Математика» для слухачів підготовчого відділення Частина 2. "Математичні вирази і їх перетворення. вектора на площині та у просторі". ОДЕКУ, Одеса, Україна.

Б

Балан, Г. К. (2016) Географія: Методичні вказівки для проведення практичних занять "Земля в космічному просторі, форма, розміри та види руху Землі і їх наслідки". Одеський державний екологічний університет, Одеса: ТЕС. (Unpublished)

Бондар, О. І. and Труба, Г. М. (2010) Методичні вказівки з дисципліни «Українська мова» для слухачів підготовчого відділення. ОДЕКУ, Одеса.

Балан, Г. К. (2016) Методичні вказівки для проведення практичних занять з дисципліни «Географія» по темі "Земля в космічному просторі. Форма, розміри та види руху Землі і їх наслідки" для слухачів підготовчого відділення. ОДЕКУ, Одеса. (Unpublished)

Балан, Г. К. (2015) Методичні вказівки для вивчення фізико-географічних об'єктів земної кулі з дисципліни "Географія" для слухачів підготовчого відділення. ОДЕКУ, Одеса. (Unpublished)

Г

Галич, Є. А. and Расторгуєва, Т. Є. (2018) Фізика : конспект лекцій для дистанційної форми навчання на підготовчому відділенні. Частина 2. ОДЕКУ, Одеса. (Unpublished)

Галич, Є. А. and Расторгуєва, Т. Є. (2019) Фізика: Конспект лекцій. Частина 3 для дистанційної форми навчання на підготовчому відділенні. ОДЕКУ, Одеса.

Галич, Є. А. and Расторгуєва, Т. Є. (2017) Фізика : конспект лекцій для дистанційної форми навчання на підготовчому відділенні. Частина 1. ОДЕКУ, Одеса. (Unpublished)

К

Кирнасівська, Н. В. (2020) Методичні вказівки для дистанційного навчання з дисципліни «Географія». Частина 3 для слухачів підготовчого відділення. ОДЕКУ, Одеса. (Unpublished)

Кирнасівська, Н. В. (2018) Методичні вказівки для дистанційного навчання з дисципліни «Географія» (Частина 2) для слухачів підготовчого відділення. ОДЕКУ, Одеса. (Unpublished)

Кирнасівська, Н. В. and Балан, Г. К. (2017) Методичні вказівки для дистанційного навчання з дисципліни «Географія» (Частина 1) для слухачів підготовчого відділення. ОДЕКУ, Одеса. (Unpublished)

Кирнасівська, Н. В. (2022) Методичні вказівки для дистанційного навчання з дисципліни "Географія". Частина 4. Для слухачів підготовчого відділення. ОДЕКУ, Одеса, Україна.

Л

Лелюк, Л. М. (2012) Методичні вказівки до виконання практичних завдань з дисципліни “Географія” для слухачів підготовчого відділення. ОДЕКУ, Одеса.

Лелюк, Л. М. and Бондаренко, В. М. and Ткаченко, Н. А. (2013) Методичні вказівки до контрольних робіт з дисципліни “ГЕОГРАФІЯ ” для слухачів підготовчого відділення (заочна форма підготовки). ОДЕКУ, Одеса.

Р

Разумова, С. Т. (2014) Методичні вказівки до виконання контрольних робіт з дисципліни "Біологія" для слухачів факультету довузівської підготовки (заочна форма навчання). ОДЕКУ, Одеса. (Unpublished)

Расторгуєва, Т. Є. and Галич, Є. А. and Хохлова, О. П. (2008) Робочий зошит з дисципліни «ФІЗИКА» для слухачів факультету довузівської підготовки. Частина 1. ОДЕКУ, Одеса. (Unpublished)

Расторгуєва, Т. Є. and Галич, Є. А. and Хохлова, О. П. (2008) Робочий зошит з дисципліни «ФІЗИКА» для слухачів довузівської підготовки. Частина 2. ОДЕКУ, Одеса. (Unpublished)

Расторгуєва, Т. Є. and Галич, Є. А. and Шостак, Н. А. (2009) Робочий зошит з дисципліни «ФІЗИКА» для слухачів факультету довузівської підготовки. Частина 3. ОДЕКУ, Одеса. (Unpublished)

Расторгуєва, Т. Є. and Галич, Є. А. and Ткаченко, Н. А. and Хохлова, О. П. (2013) Методичні вказівки для самостійного вивчення та виконання контрольних робіт з курсу “ФІЗИКА” для слухачів факультету довузівської підготовки (заочна форма навчання). ОДЕКУ, Одеса. (Unpublished)

Разумова, С. Т. (2016) Методичні вказівки до самостійної роботи з дисципліни «Біологія» для слухачів факультету довузівської підготовки. ОДЕКУ, Одеса. (Unpublished)

Разумова, С. Т. (2016) Тестові завдання для слухачів факультету довузівської підготовки з дисципліни «Біологія». Розділ «Анатомія людини». ОДЕКУ, Одеса. (Unpublished)

Х

Хохлов, В. М. and Міщенко, Н. М. (2012) Спеціалізовані прогнози погоди: методичні вказивки до самостійної роботи студентів та виконання міжсесійних контрольних робіт. Одеський державний екологічний університет, Одеса, Україна.

Ч

Чокан, Л. О. (2010) Методичні вказівки для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з дисципліни «Хімія», розділ «Загальна хімія» для слухачів підготовчого відділення. ОДЕКУ, Одеса.

Чокан, Л. О. (2017) Методичні вказівки для дистанційного навчання з дисципліни «Хімія» для слухачів підготовчого відділення. ОДЕКУ, Одеса. (Unpublished)

Чокан, Л. О. (2018) Методичні вказівки для дистанційного навчання з дисципліни «Хімія» для слухачів підготовчого відділення. Частина 2. ОДЕКУ, Одеса. (Unpublished)

Чокан, Л. О. (2019) Хімія : Методичні вказівки для дистанційного навчання з дисципліни «Хімія» для слухачів підготовчого відділення. Частина 3. ОДЕКУ, Одеса.

Чокан, Л. О. (2020) Методичні вказівки для дистанційного навчання з дисципліни «Хімія» для слухачів підготовчого відділення. Частина 4. ОДЕКУ, Одеса. (Unpublished)

Чокан, Л. О. (2007) Контрольні роботи з курсу «Хімія» методичні вказівки для слухачів факультету довузівської підготовки (заочна форма навчання). ОДЕКУ, Одеса.

Чокан, Л. О. (2012) Методичні вказівки до виконання контрольних робіт з дисципліни «Хімія» для слухачів заочної форми навчання підготовчого відділення. ОДЕКУ, Одеса. (Unpublished)

Чокан, Л. О. (2012) Методичні вказівки для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання слухачів підготовчого відділення з курсу «Неорганічна хімія». ОДЕКУ, Одесса. (Unpublished)

Чокан, Л. О. (2014) Методичні вказівки з дисципліни «Хімія» розділ «Обчислення в хімії» для слухачів-громадян України підготовчого відділення. ОДЕКУ, Одеса. (Unpublished)

Чокан, Л. О. and Кирнасівська, Н. В. (2014) Методичні вказівки для самостійної роботи з дисципліни «Введення в спеціальність» для слухачів-громадян України підготовчого відділення. ОДЕКУ, Одеса. (Unpublished)

Чокан, Л. О. (2011) Методичні вказівки для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з дисципліни «Хімія», розділ «Органічна хімія» для слухачів підготовчого відділення. ОДЕКУ, Одеса.

Чокан, Л. О. (2021) Методичні вказівки для дистанційного навчання з курсу «Неорганічна хімія» для слухачів підготовчого відділення. ОДЕКУ, Одеса, Україна.

This list was generated on Sun Jun 23 11:31:03 2024 UTC.