Eprints Repo

Items where Subject is "3 рік навчання 2 семестр"

Group by: Creators | Item Type
Jump to: А | Б | Г | Д | Ж | К | Л | М | П | Ч | Ш | Я
Number of items at this level: 18.

А

Арестов, С. В. (2007) Економіка і організація природоохоронних технологій: методичні вказівки до виконання контрольної роботи та організації самостійної роботи студентів. ОДЕКУ, Одеса.

Арестов, С. В. (2007) Економіка і організація природоохоронних технологій : методичні вказівки до виконання контрольної роботи та організації самостійної роботи студентів з дисципліни "Економіка і організація природоохоронних технологій" для заочної форми навчання. ОДЕКУ, Одеса. (Unpublished)

Б

Бубнов, І. В. (2016) Методичні вказівки щодо організації СРС та виконання контрольної роботи з дисципліни «Політологія» з елементами дистанційної форми роботи для студентів 3-4 курсів заочної форми навчання всіх напрямків підготовки. Одеський державний екологічний університет, Одеса.

Г

Губанова, О. Р. (2007) Економіка і організація природоохоронних технологій: конспект лекцій. ОДЕКУ, Одеса.

Д

Друмі, А. С. (2019) Фізичне виховання: методичні вказівки до практичних занять "Біг як збереження та зміцнення здоров'я студентів". ОДЕКУ, Одеса.

Ж

Жавнерчик, О. В. (2017) Контролінг. Методичні вказівки до СРС та виконання індивідуального завдання. ОДЕКУ, Одеса.

Жавнерчик, О. В. (2019) Контролінг. Методичні вказівки до практичних занять. ОДЕКУ, Одеса.

Жавнерчик, О. В. (2019) Контролінг: Конспект лекцій. ОДЕКУ, Одеса.

К

Кемарська, Т. Г. (2005) Методичні вказівкидля СРС та навчальний матеріал з англійської мови для студентів ІІІ курсу заочної форми навчання Напрям підготовки – менеджмент. ОДЕКУ, Одеса.

Л

Лукашевич, Н. П. (2002) Теория и практика самоменеджмента : учебное пособие. МАУП, Київ.

М

Мирошниченко, М. І. (2019) Методичні вказівки з організації самостійної роботи студентів і підготовки до практичних занять з дисципліни «Українська мова як іноземна» для студентів 3 курсу. денної форми навчання усіх спеціальностей. Одеський державний екологічний університет, Одеса.

Минич, Ю. В. (2010) Контроль і ревізія: методичні вказівки до самостійної роботи студентів. ХАДТ, Лозова.

П

Павлюк, В. В. and Сердюк, В. М. and Акаєв, Ш. М. (2006) Контроль і ревізія : навчальний посібник. Центр навчальної літератури, Київ. ISBN 966-364-161-4

Павленко, О. П. (2014) Інформаційні системи в менеджменті.Конспект лекцій. ТЕС, Одеса.

Попович, І. І. (2018) Методичні вказівки для СРС та навчальний матеріал з англійської мови для студентів III курсу денної форми навчання.Спеціальність: «Менеджмент» і «Публічне управління та адміністрування». ОДЕКУ, Одеса.

Ч

Чернишов, О. С. (2020) Моделювання еколого-економічних систем та бізнес планування: Методичні вказівки до лабораторних робіт. ОДЕКУ, Одеса.

Ш

Шостаківська, Н. М. (2015) Контроль і ревізія. Методичні вказівки для практичних занять. ТНТУ ім.І.Пулюя, Тернопіль.

Я

Янко, І. Б. (2021) Силлабус навчальної дисципліни "Іноземна мова" для спеціальності 073 "Менеджмент" та 281 "Публічне управління та адміністрування" для бакалаврів 3 курсу (5 та 6 семестри). [Teaching Resource]

This list was generated on Sat Sep 25 02:35:56 2021 UTC.