Елементи, в яких тема: "Методичне забезпечення > 073 Менеджмент > бакалавр 240 > Менеджмент за спеціальністю «Менеджмент» > 3 рік навчання 2 семестр"

Вгору на рівень
Експорт в [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Група по: Творці | Тип елементу
Перейти до: А | Б | Г | Д | Ж | К | Л | М | П | Ч | Ш
Число елементів на цьому рівні: 18.

А

Арестов, С.В. (2007) Економіка і організація природоохоронних технологій. Методичні вказівки. ОДЕКУ, Одеса.

Б

Бубнов, І. В. (2016) Методичні вказівки щодо організації СРС та виконання контрольної роботи з дисципліни «Політологія» з елементами дистанційної форми роботи для студентів 3-4 курсів заочної форми навчання всіх напрямків підготовки. Одеський державний екологічний університет, Одеса.

Г

Глушкова, Н. М., Слободянюк, О. Р. (2004) Методичні вказівки до виконання самостійної роботи з дисципліни “Культурологія”. Одеський державний екологічний університет, Одеса.

Губанова, О.Р. (2007) Економіка і організація природоохоронних технологій. Конспект лекцій. ОДЕКУ, Одеса.

Д

Друмі, А. С. (2019) Фізичне виховання: методичні вказівки до практичних занять "Біг як збереження та зміцнення здоров'я студентів". ОДЕКУ, Одеса.

Ж

Жавнерчик, О. В. (2019) Контролінг:Конспект лекцій. ОДЕКУ, Одеса.

Жавнерчик, О. В. (2019) Контролінг.МВ до практичних занять. ОДЕКУ, Одеса.

Жавнерчик, О. В. (2017) Контролінг. МВ до СРС та виконання індивідуального завдання. ОДЕКУ, Одеса.

К

Кемарська, ТГ (2005) Методичні вказівкидля СРС та навчальний матеріал з англійської мови для студентів ІІІ курсу заочної форми навчання Напрям підготовки – менеджмент. ОДЕКУ, Одеса. (Неопублікований)

Л

Лукашевич, Н.П. (2002) Теория и практика самоменеджмента. Учебное пособие. МАУП, Київ.

М

Минич, Ю.В. (2010) Контроль і ревізія. МВ до самостійної роботи студентів. ХАДТ, Лозова.

Мирошниченко, М. І. (2019) Методичні вказівки з організації самостійної роботи студентів і підготовки до практичних занять з дисципліни «Українська мова як іноземна» для студентів 3 курсу. денної форми навчання усіх спеціальностей. Одеський державний екологічний університет, Одеса.

П

Павленко, О. П. (2014) Інформаційні системи в менеджменті.Конспект лекцій. ТЕС, Одеса.

Павлюк, В.В., Сердюк, В.М., Акаєв, Ш.М. (2006) Контроль і ревізія. Навчальний посібник. Центр навчальної літератури, Київ. ISBN 966-364-161-4

Попович, І.І. (2018) Методичні вказівки для СРС та навчальний матеріал з англійської мови для студентів III курсу денної форми навчання.Спеціальність: «Менеджмент» і «Публічне управління та адміністрування». ОДЕКУ, Одеса. (Неопублікований)

Ч

Чернишов, О. С. (2020) МОДЕЛЮВАННЯ ЕКОЛОГО-ЕКОНОМІЧНИХ СИСТЕМТА БІЗНЕС ПЛАНУВАННЯ: Методичні вказівки до лабораторних робіт. ОДЕКУ, Одеса.

Ш

Шеленко, Д.І., Жук, О.І. (2012) Контроль і ревізія. МВ до контрольної роботи та СРС. виробничо-комерційне об'єднання ЦІТ, Івано-Франківськ.

Шостаківська, Н.М. (2015) Контроль і ревізія. МВ для практичних занять. ТНТУ ім.І.Пулюя, Тернопіль.

Цей список був створений у Fri Apr 23 19:31:43 2021 MSK.