Елементи, в яких тема: "Методичне забезпечення > 242 Туризм > бакалавр 240 > 3 рік навчання 1 семестр"

Вгору на рівень
Експорт в [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Група по: Творці | Тип елементу
Перейти до: І | Б | Д | М | П | Ф | Я
Число елементів на цьому рівні: 12.

І

Іванова, О. В., Ювченко, Н. М. (2018) Безпека життєдіяльності та основи охорони праці: конспект лекцій. ОДЕКУ, Одеса.

Б

Баєва, В.М. (2020) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ з англійської мови для студентів III курсу денної форми навчання Спеціальність: «Туризм». ОДЕКУ, Одеса. (Неопублікований)

Д

Дем'яненко, С. Г. (2019) Менеджмент та маркетинг туризму:методичні вказівки до організації самостійної роботи студентів. ОДЕКУ, Одеса.

Дем'яненко, С.Г. (2019) Менеджмент та маркетинг туризму: Методичні вказівки до самостійної роботи студентів "Туризм" ОДЕКУ,Одеса. ОДЕКУ, Одеса.

Дем'яненко, С.Г. (2018) Менеджмент та маркетинг в туризмі. ОДЕКУ, Одеса. (Неопублікований)

М

Мирошниченко, М. І. (2019) Методичні вказівки з організації самостійної роботи студентів і підготовки до практичних занять з дисципліни «Українська мова як іноземна» для студентів 3 курсу. денної форми навчання усіх спеціальностей. Одеський державний екологічний університет, Одеса.

П

Плетос, С. В. (2019) Облік та аудит у туристичній сфері:методичні вказівки до самостійної роботи студентів. ОДЕКУ, Одеса. (Неопублікований)

Плетос, С. В. (2020) Облік та аудит у туристичній сфері. ОДЕКУ, м.Одеса. (Неопублікований)

Поляничко, О. В. (2019) Організація туристичної діяльності:методичні вказівки до самостійної роботи студентів. ОДЕКУ, Одеса.

Поляничко, О.В. (2018) Організація туристичної діяльності. Методичні вказівки. ОДЕКУ, Одеса. (Неопублікований)

Ф

Філіпська, ІВ (2004) Методичні вказівки до виконання контрольної роботи з англійської мови для студентів IІІ курсу заочної форми навчання Напрям підготовки − екологія. ОДЕКУ, Одеса. (Неопублікований)

Я

Янко, І.Б. (2017) Методичні вказівки та тести з англійської мови для студентів III курсу денної форми навчання Спеціальність: «Екологія». ОДЕКУ, Одеса. (Неопублікований)

Цей список був створений у Sun Apr 18 21:30:41 2021 MSK.