Eprints Repo

Items where Subject is "3 рік навчання 1 семестр"

Group by: Creators | Item Type
Jump to: І | Б | Д | М | П | Ф | Ш | Я
Number of items at this level: 14.

І

Іванова, О. В. and Ювченко, Н. М. (2018) Безпека життєдіяльності та основи охорони праці: конспект лекцій. ОДЕКУ, Одеса.

Б

Баєва, В. М. (2020) Методичні вказівки з англійської мови для студентів III курсу денної форми навчання. Спеціальність: «Туризм». ОДЕКУ, Одеса.

Бургаз, О. А. (2020) Заповідна справа: методична вказівка до практичних занять. ОДЕКУ, Одеса.

Д

Дем'яненко, С.Г. (2019) Менеджмент та маркетинг туризму: Методичні вказівки до самостійної роботи студентів "Туризм" ОДЕКУ,Одеса. ОДЕКУ, Одеса.

Дем'яненко, С. Г. (2019) Менеджмент та маркетинг туризму:методичні вказівки до організації самостійної роботи студентів. ОДЕКУ, Одеса.

Дем'яненко, С.Г. (2018) Менеджмент та маркетинг в туризмі. ОДЕКУ, Одеса. (Unpublished)

М

Мирошниченко, М. І. (2019) Методичні вказівки з організації самостійної роботи студентів і підготовки до практичних занять з дисципліни «Українська мова як іноземна» для студентів 3 курсу. денної форми навчання усіх спеціальностей. Одеський державний екологічний університет, Одеса.

П

Поляничко, О. В. (2018) Організація туристичної діяльності : Методичні вказівки. ОДЕКУ, Одеса. (Unpublished)

Поляничко, О. В. (2019) Організація туристичної діяльності:методичні вказівки до самостійної роботи студентів. ОДЕКУ, Одеса.

Плетос, С. В. (2019) Облік та аудит у туристичній сфері:методичні вказівки до самостійної роботи студентів. ОДЕКУ, Одеса. (Unpublished)

Плетос, С. В. (2020) Облік та аудит у туристичній сфері. ОДЕКУ, м.Одеса. (Unpublished)

Ф

Філіпська, І. В. (2004) Методичні вказівки до виконання контрольної роботи з англійської мови для студентів IІІ курсу заочної форми навчання Напрям підготовки − екологія. ОДЕКУ, Одеса.

Ш

Шуптар-Пориваєва, Н. Й. (2021) Силлабус навчальної дисципліни "Менеджмент та маркетинг туризму"для бакалаврів денної форми навчання,спеціальності 242 «Туризм». [Teaching Resource] (Unpublished)

Я

Янко, І. Б. (2017) Методичні вказівки та тести з англійської мови для студентів III курсу денної форми навчання Спеціальність: «Екологія». ОДЕКУ, Одеса.

This list was generated on Fri Sep 17 04:37:43 2021 UTC.