Елементи, в яких тема: "Методичне забезпечення > 207 Водні біоресурси та аквакультура > бакалавр 240 > 2 рік навчання 1 семестр"

Вгору на рівень
Експорт в [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Група по: Творці | Тип елементу
Перейти до: Б | В | Г | К | М | Н | О | П | Р | С | Т | Ф | Х | Ш
Число елементів на цьому рівні: 34.

Б

Безик, К.І. Силабус "Біологічні основи рибного господарства". [Навчальні матеріали ( * )]

Безик, К.І. Силабус "Основи рибоохорони". [Навчальні матеріали ( * )]

Бургаз, М.І. (2019) Аквакультура природних водойм. Методичні вказівки для СРС та КР. ОДЕКУ, Одеса.

Бургаз, М.І., Безик, К.І. (2018) Біологічні основи рибного господарства.Методичні вказівки для СРС та КР. ОДЕКУ, Одеса. (Неопублікований)

Бургаз, М.І., Матвієнко, Т.І. (2018) Генетика риб.Методичні вказівки для лабораторних робіт. ОДЕКУ, Одеса. (Поданий)

В

Васильєва, М. Г. (2015) Гідрохімія : методичні вказівки до СРС та виконання КР для студентів 2 курсу заочної форми навчання спеціальності "Водні біоресурси та аквакультура". Одеський державний екологічний університет, Україна, м. Одеса. (Неопублікований)

Вітавецька, Л. А., Шпінарева, І.М. (2006) Методичні вказівки до самостійного вивчення та виконання модульних завдань з дисципліни «Вища математика» розділ «Теорія функцій комплексної змінної» для студентів II курсу всіх напрямків підготовки. Одеський державний екологічний університет, Одеський державний екологічний університет. (Неопублікований)

Г

Герасимов, О. І., Андріанова, І. С. (2017) Фізика в задачах: Підручник. ТЭС, Одеса. ISBN 978-966-2389-83-8

Глушкова, Н. М., Бубнов, І. В. (2019) Психологія трудових відносин у рибогосподарських колективах. Конспект лекцій. Одеський державний екологічний університет, Одеса. ISBN 978-966-186-035-2

Горліченко, М. Г., Шевченко, С. В. (2015) Біохімія гідробіонтів : методичні вказівки до організації самостійної роботи студентів та виконання контрольної роботи для студентів ІІ курсу заочної форми навчання. Одеський державний екологічний університет, м. Одеса, Україна. (Неопублікований)

К

Куделіна, О.Ю. (2020) СИЛЛАБУС навчальної дисципліни "Іноземна мова" для спеціальності 207 «Водні біоресурси та аквакультура» для бакалаврів 2 курсу (1 та 2 семестри). ОДЕКУ, Одеса. (Неопублікований)

М

Матвієнко, Т.І. (2018) Генетика риб. Методичні вказівки для СРС. ОДЕКУ, Одеса. (Поданий)

Матвієнко, Т.І. Силабус "Генетика риб". [Навчальні матеріали ( * )]

Н

Найдіч, О.В. (2010) Генетика риб.Конспект лекцій. ОДЕКУ, Одеса.

О

Олійник, А. М. (2016) Методичні вказівки до самостійної роботи студентів та підготовки до семінарських занять з дисципліни ”Філософія” для студентів денної форми навчання за всіма напрямами підготовки. Одеський державний екологічний університет, Одеса.

Олійник, А. М. (2015) Методичні вказівки до самостійної роботи студентів та підготовки до семінарських занять з дисципліни ”Філософія” для студентів денної форми навчання за усіма напрямами підготовки. Одеський державний екологічний університет, Одеса.

Олійник, А. М. (2016) Методичні вказівки до самостійної роботи студентів та підготовки до семінарських занять з дисципліни ”Філософія” для студентів денної форми навчання за усіма напрямами підготовки. Одеський державний екологічний університет, Одеса.

П

Пентилюк, Р. С. (2018) Основи рибоохорони. Конспект лекцій. Одеський державний екологічний університет, Одеса. ISBN 978-966-186-073-4

Пентилюк, Р. С., Романенко, К. І. (2014) Методика дослідної справи у рибництві. Конспект лекцій. Одеський державний екологічний університет, Одеса. ISBN 978-966-186-060-4

Пентилюк, Р.С. (2019) Методичні вказівки для практичних робіт з дисципліни "Основи рибоохорони". ОДЕКУ, Одеса. (Неопублікований)

Р

Резер, Г.Ф., Друмі, А. С., Лісницький, А.В. (2020) Силлабус навчальної дисципліни "Фізичне виховання" для бакалаврів 1 та 2 року навчання за спеціальністю 207 "Водні біоресурси та аквакультура"; 101 "Екологія"; 242 "Туризм"; 183 "Технологія захисту навколишнього середовища". [Навчальні матеріали ( * )] (Неопублікований)

С

Соборова, О.М. Силабус "Аквакультура природних водойм". [Навчальні матеріали ( * )]

Т

Троян, А. О. (2019) Методичні вказівки з організації СРС та підготовки до практичних занять з дисципліни «Українська мова як іноземна» для студентів 2 року денної форми навчання (усі спеціальності). Одеський державний екологічний університет, Одеса.

Тучковенко, О.А. (2019) Методичні вказівки для СРС та КР з дисципліни "Фізіологія риб з основами гістології". ОДЕКУ, Одеса.

Ф

Федорова, Г. В. (2015) Хімія (органічна, фізична, колоїдна) : методичні вказівки до СРС та виконання контрольної роботи для студентів ІІ курсу заочної форми навчання, спеціальності „Водні біоресурси та аквакультура”. Одеський державний екологічний університет, Україна, м. Одеса. (Неопублікований)

Х

Хохлов, С.М. (2014) Біологічні основи рибного господарства.Конспект лекцій. ОДЕКУ, Одеса.

Хохлов, С.М. (2011) Фізіологія риб.Конспект лекцій. ОДЕКУ, Одеса.

Хохлов, С.М. (2010) Фізіологія риб.Методичні вказівки для лабораторних робіт. ОДЕКУ, Одеса.

Хохлов, С.М. (2009) Фізіологія риб.Методичні вказівки для СРС. ОДЕКУ, Одеса. (Неопублікований)

Хохлов, С.М. (2013) Рибництво в ріках, озерах та водосховищах. Конспект лекцій. ОДЕКУ, Одеса.

Хохлов, С.М. (2013) Рибництво в ріках, озерах та водосховищах. Методичні вказівки для лабораторних робіт. ОДЕКУ, Одеса.

Хохлов, С.М. (2013) Рибництво в ріках, озерах та водосховищах.Методичні вказівки для СРС. ОДЕКУ, Одеса.

Ш

Шотова-Ніколенко, Г.В. (2007) Методичні вказівки для СРС та навчальний матеріал по роботі з англомовним суспільно-політичним текстом для студентів І, ІІ курсів денної форми навчання. ОДЕКУ, Одеса. (Неопублікований)

Шотова-Ніколенко, Г.В., П’янова, І Ю (2009) Методичні вказівки для СРС та навчальний матеріал по роботі з англомовним суспільно-політичним текстом для студентів І, ІІ курсів денної форми навчання. ОДЕКУ, Одеса. (Неопублікований)

Цей список був створений у Wed Apr 21 15:36:26 2021 MSK.