Eprints Repo

Items where Subject is "2 рік навчання 1 семестр"

Group by: Creators | Item Type
Jump to: Б | В | Ж | Л | П | Ш
Number of items at this level: 23.

Б

Барсукова, О. А. and Костюкєвич, Т. К. (2021) Силлабус навчальної дисципліни "Збалансоване природокористування та поводження з відходами в галузі" для магістрів 2-го року навчання спеціальності 103 "Науки про Землю", денної форми. [Teaching Resource] (Submitted)

Божко, Л. Ю. and Барсукова, О. А. (2023) Методичні вказівки до практичних занять з дисципліни «Довгострокові агрометеорологічні прогнози» за темою: «Розрахунки врожаїв ярих зернових культур» для студентів 1-го року навчання денної та заочної форм навчання за спеціальністю 103 «Науки про Землю», рівень вищої освіти магістр. [Teaching Resource]

В

Вольвач, О. В. (2020) Силлабус навчальної дисципліни "Методи досліджень в агрометеорології" для магістрів денної форми навчання спеціальності 103 "Науки про Землю". [Teaching Resource] (Unpublished)

Вольвач, О. В. (2020) “Методи досліджень в агрометеорології",Методичні вказівки до виконання практичних робіт для студентів другого року навчання денної та заочної форми. Одеський державний екологічний університет, Одеса, Україна. (Unpublished)

Ж

Жигайло, О. Л. (2005) Моделювання антропогенного забруднення ґрунтово-рослинного покриву та методи його контролю: конспект лекцій. ОДЕКУ, Одеса.

Жигайло, О. Л. (2020) Силлабус навчальної дисциплини "Управління агроекосистемами", спеціальності 103 "Науки про Землю". [Teaching Resource] (Submitted)

Жигайло, О. Л. and Колосовська, В. В. (2020) Силлабус навчальної дисципліни "Моделювання антропогенного забруднення ґрунтів та методи контролю", зі спеціальності 103 "Науки про Землю". [Teaching Resource]

Жигайло, О. Л. (2015) Управління агроекосистемами: конспект лекцій. ОДЕКУ, Одеса. ISBN 978-966-186-025-3

Жигайло, О. Л. (2022) Силлабус навчальної дисципліни"Управління агроекосистемам", для магістрів, заочної форми, спеціальності 103 "Науки про Землю" ОП "Агрометеорологія". [Teaching Resource] (Submitted)

Жигайло, О. Л. (2021) Екологія агропромислового комплексу: методичні вказівки до практичних занять для магістрів 2 року денної та заочної форм навчання. [Teaching Resource] (Unpublished)

Жигайло, О. Л. and Колосовська, В. В. (2021) Моделювання антропогенного забруднення грунтів та методи контролю: методичні вказівки до практичних занять для магістрів 1 та 2 року денної та заочної форми навчання. [Teaching Resource] (Unpublished)

Жигайло, О. Л. and Колосовська, В. В. (2022) Методичні вказівки до практичних занять з дисципліни "Моделювання антропогенного забруднення грунтів та методи контролю" за темою "Оцінка і прогноз забруднення грунтів агрохімічними засобами" для магістрів денної та заочної форм,1-го та 2-го року навчання, спеціальності 101 "Екологія" та 103 "Науки про Землю". [Teaching Resource] (Submitted)

Жигайло, О. Л. and Колосовська, В. В. (2022) Силлабус з навчальної дисципліни "Моделювання антропогенного забруднення грунтів та методи контролю", для студентів заочної форми навчання, спеціальності 103 "Науки про Землю". [Teaching Resource]

Л

Ляшенко, Г. В. and Данілова, Н. В. (2013) Сучасні проблеми оцінки агрокліматичних ресурсів та районування: методичні вказівки до практичних робіт магістрів 2-го курсу. ОДЕКУ, Одеса.

П

П'янова, І. Ю. and Шаблій, О. В. (2006) Навчально-методичний посібник з граматики англійської мови для магістрів та аспірантів. ОДЕКУ, Одеса. ISBN 966-8740-21-1

Полевой, А. Н. (1983) Теория и расчет продуктивности сельсько-хозяйственных культур: монография. Гидрометеоиздат, Ленинград.

Польовий, А. М. and Барсукова, О. А. and Толмачова, А. В. (2017) Методичні вказівки до виконання кваліфікаційних робіт для студентів – 2 курсу денної та заочної форми навчання. ОДЕКУ, Одеса. (Unpublished)

Польовий, А. М. and Жигайло, О. Л. (2021) Раціональне використання природних ресурсів в галузях АПК. ОДЕКУ, Одеса, ОДЕКУ. ISBN 978-966-186-190-8 (Submitted)

Ш

Шотова-Ніколенко, Г. В. (2020) Силлабус навчальної дисципліни "Іноземна мова" для спеціальності 103 "Науки про Землю" для магістрів 2 курсу (III семестр). [Teaching Resource]

Шотова-Ніколенко, Г. В. (2021) Силлабус навчальної дисципліни "Іноземна мова" для спеціальності 103 «Науки про Землю» для магістрів заочної форми 2 року навчання. [Teaching Resource]

Шотова-Ніколенко, Г. В. (2023) Силлабус навчальної дисципліни "Іноземна мова" для спеціальності 103 "Науки про Землю" (освітня програма «Агрометеорологія», «Гідрологія і комплексне використання водних ресурсів»)для магістрів 2 курсу (III семестр). [Teaching Resource]

Шотова-Ніколенко, Г. В. (2021) Силлабус навчальної дисципліни "Іноземна мова за професійним спрямуванням " для спеціальності 103 «Науки про Землю»" для магістрів 2 курсу заочної форми навчання. [Teaching Resource]

Шотова-Ніколенко, Г. В. (2021) Іноземна мова за професійним спрямуванням: методичні вказівки до практичних занять з навчальної дисципліни (англійська мова) для магістрів II курсу денної та заочної форм навчання. Спеціальність: 103 «Науки про Землю». ОДЕКУ, Одеса.

This list was generated on Sat May 18 07:36:38 2024 UTC.