Eprints Repo

Items where Subject is "2 рік навчання 1 семестр"

Group by: Creators | Item Type
Jump to: Б | В | Ж | Л | П | Ш
Number of items at this level: 22.

Б

Барсукова, О. А. and Костюкєвич, Т. К. (2021) Силлабус навчальної дисципліни "Збалансоване природокористування та поводження з відходами в галузі" для магістрів 2-го року навчання спеціальності 103 "Науки про Землю", денної форми. [Teaching Resource] (Submitted)

Божко, Л. Ю. and Барсукова, О. А. (2023) Методичні вказівки до практичних занять з дисципліни «Довгострокові агрометеорологічні прогнози» за темою: «Розрахунки врожаїв ярих зернових культур» для студентів 1-го року навчання денної та заочної форм навчання за спеціальністю 103 «Науки про Землю», рівень вищої освіти магістр. [Teaching Resource]

В

Вольвач, О. В. (2020) “Методи досліджень в агрометеорології",Методичні вказівки до виконання практичних робіт для студентів другого року навчання денної та заочної форми. Одеський державний екологічний університет, Одеса, Україна. (Unpublished)

Вольвач, О. В. (2020) Силлабус навчальної дисципліни "Методи досліджень в агрометеорології" для магістрів денної форми навчання спеціальності 103 "Науки про Землю". [Teaching Resource] (Unpublished)

Ж

Жигайло, О. Л. (2005) Моделювання антропогенного забруднення ґрунтово-рослинного покриву та методи його контролю: конспект лекцій. ОДЕКУ, Одеса.

Жигайло, О. Л. (2015) Управління агроекосистемами: конспект лекцій. ОДЕКУ, Одеса. ISBN 978-966-186-025-3

Жигайло, О. Л. and Колосовська, В. В. (2020) Силлабус навчальної дисципліни "Моделювання антропогенного забруднення ґрунтів та методи контролю", зі спеціальності 103 "Науки про Землю". [Teaching Resource] (Submitted)

Жигайло, О. Л. (2020) Силлабус навчальної дисциплини "Управління агроекосистемами", спеціальності 103 "Науки про Землю". [Teaching Resource] (Submitted)

Жигайло, О. Л. (2022) Силлабус навчальної дисципліни"Управління агроекосистемам", для магістрів, заочної форми, спеціальності 103 "Науки про Землю" ОП "Агрометеорологія". [Teaching Resource] (Submitted)

Жигайло, О. Л. (2021) Екологія агропромислового комплексу: методичні вказівки до практичних занять для магістрів 2 року денної та заочної форм навчання. [Teaching Resource] (Unpublished)

Жигайло, О. Л. and Колосовська, В. В. (2021) Моделювання антропогенного забруднення грунтів та методи контролю: методичні вказівки до практичних занять для магістрів 1 та 2 року денної та заочної форми навчання. [Teaching Resource] (Unpublished)

Жигайло, О. Л. and Колосовська, В. В. (2022) Методичні вказівки до практичних занять з дисципліни "Моделювання антропогенного забруднення грунтів та методи контролю" за темою "Оцінка і прогноз забруднення грунтів агрохімічними засобами" для магістрів денної та заочної форм,1-го та 2-го року навчання, спеціальності 101 "Екологія" та 103 "Науки про Землю". [Teaching Resource] (Submitted)

Жигайло, О. Л. and Колосовська, В. В. (2022) Силлабус з навчальної дисципліни "Моделювання антропогенного забруднення грунтів та методи контролю", для студентів заочної форми навчання, спеціальності 103 "Науки про Землю". [Teaching Resource] (Submitted)

Л

Ляшенко, Г. В. and Данілова, Н. В. (2013) Сучасні проблеми оцінки агрокліматичних ресурсів та районування: методичні вказівки до практичних робіт магістрів 2-го курсу. ОДЕКУ, Одеса.

П

Польовий, А. М. and Барсукова, О. А. and Толмачова, А. В. (2017) Методичні вказівки до виконання кваліфікаційних робіт для студентів – 2 курсу денної та заочної форми навчання. ОДЕКУ, Одеса. (Unpublished)

Полевой, А. Н. (1983) Теория и расчет продуктивности сельсько-хозяйственных культур: монография. Гидрометеоиздат, Ленинград.

П'янова, І. Ю. and Шаблій, О. В. (2006) Навчально-методичний посібник з граматики англійської мови для магістрів та аспірантів. ОДЕКУ, Одеса. ISBN 966-8740-21-1

Польовий, А. М. and Жигайло, О. Л. (2021) Раціональне використання природних ресурсів в галузях АПК. ОДЕКУ, Одеса, ОДЕКУ. ISBN 978-966-186-190-8 (Submitted)

Ш

Шотова-Ніколенко, Г. В. (2020) Силлабус навчальної дисципліни "Іноземна мова" для спеціальності 103 "Науки про Землю" для магістрів 2 курсу (III семестр). [Teaching Resource]

Шотова-Ніколенко, Г. В. (2021) Силлабус навчальної дисципліни "Іноземна мова" для спеціальності 103 «Науки про Землю» для магістрів заочної форми 2 року навчання. [Teaching Resource]

Шотова-Ніколенко, Г. В. (2021) Силлабус навчальної дисципліни "Іноземна мова за професійним спрямуванням " для спеціальності 103 «Науки про Землю»" для магістрів 2 курсу заочної форми навчання. [Teaching Resource]

Шотова-Ніколенко, Г. В. (2021) Іноземна мова за професійним спрямуванням: методичні вказівки до практичних занять з навчальної дисципліни (англійська мова) для магістрів II курсу денної та заочної форм навчання. Спеціальність: 103 «Науки про Землю». ОДЕКУ, Одеса.

This list was generated on Sun Dec 10 20:51:19 2023 UTC.