Eprints Repo

Items where Subject is "1 рік навчання 2 семестр"

Group by: Creators | Item Type
Number of items at this level: 28.

Book

Виноградська, О. М. (2013) Ділове адміністрування : конспект лекцій. ХНАМГ, Харків.

Жавнерчик, О. В. (2015) Психологія управління. МВ до самост. роботи. ОДЕКУ, Одеса.

Жавнерчик, О. В. (2020) Психологія управління. Конспект лекцій. ОДЕКУ, Одеса.

Жавнерчик, О. В. (2018) Психологія управління. Методичні вказівки до самостійної роботи. ОДЕКУ, Одеса.

Шотова-Ніколенко, Г. В. (2013) Методичні вказівки для СРС та навчальний матеріал з граматики англійської мови для студентів-магістрів І курсу ІІ семестру денної форми навчання. ОДЕКУ, Одеса.

Шотова-Ніколенко, Г. В. (2020) Англійська мова: методичні вказівки для СРС та навчальний матеріал для студентів-магістрів І курсу I, ІІ семестрів денної форми навчання. ОДЕКУ, Одеса.

Шотова-Ніколенко, Г. В. (2015) Методичні вказівки для СРС та навчальний матеріал з граматики англійської мови для студентів-магістрів I курсу ІI семестру денної форми навчання. ОДЕКУ, Одеса.

Шотова-Ніколенко, Г. В. (2013) Методичні вказівки для СРС та навчальний матеріал з граматики англійської мови для студентів-магістрів V курсу X семестру денної форми навчання. ОДЕКУ, Одеса.

Шотова-Ніколенко, Г. В. (2020) Навчальний посібник з граматики англійської мови для студентів-магістрів I курсу I, II семестрів денної форми навчання. Усі спеціальності. ОДЕКУ, Одеса.

Смірнова, К. В. (2009) Стратегічний менеджмент : методичні вказівки до самостійної роботи студентів. ОДЕКУ, Одеса.

Карамушка, Л. М. (2003) Психологія управління : навчальний посібник. Міленіум, Київ.

Улибіна, В. О. (2013) Психологія управління. Методичні вказівки до написання контрольної роботи. ОДЕКУ, Одеса.

Улибіна, В. О. (2012) Психологія управління. Методичні вказівки до практичних занять та СРС. ОДЕКУ, Одеса.

Жавнерчик, О. В. (2014) Ділове адміністрування (Менеджмент організації). Методичні вказівки до практичних занять. ОДЕКУ, Одеса.

Жавнерчик, О. В. (2015) Ділове адміністрування (Управління змінами). МВ до практичних занять. ОДЕКУ, Одеса.

Тюлькіна, К. О. (2014) Ділове адміністрування (Корпоративне управління). Методичні вказівки по організації самостійної роботи. ОДЕКУ, Одеса.

Смірнова, К. В. (2009) Стратегічний менеджмент : методичні вказівки до практичних занять. ОДЕКУ, Одеса.

Смірнова, К. В. (2012) Стратегічний менеджмент. Методичні вказівки до проведення практичних занять студентів заочної форми навчання. ОДЕКУ, Одеса.

Смірнова, К. В. (2009) Стратегічний менеджмент : методичні вказівки до самостійної роботи та виконання контрольної роботи для студентів V курсу заочної форми навчання. ОДЕКУ, Одеса.

Колонтай, С. М. (2021) Методичні вказівки до проведення практичних занять з дисципліни «Міжнародний менеджмент та євроінтеграція» для студентів денної та заочної форми навчання за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» (рівень вищої освіти - магістр). ОДЕКУ, Одеса, Україна.

Тюлькіна, К. О. (2020) Ділове адміністрування: методичні вказівки для студентів стаціонара та заочно магістри 1 рік. ОДЕКУ, Одеса, Україна. (Submitted)

Teaching Resource

Шотова-Ніколенко, Г. В. and П'янова, І. Ю. (2020) Силлабус навчальної дисципліни "Іноземна мова" для спеціальності 073 «Менеджмент», 281 «Публічне управління та адміністрування» для магістрів 1 курсу (І та II семестри). [Teaching Resource]

Козловцева, В. А. (2023) Силлабус з навчальної дисципліни "Публічні комунікації" (281 магістр денна). [Teaching Resource] (Submitted)

Колонтай, С. М. (2023) Силлабус з навчальної дисципліни "Ділове адміністрування" (281 магістр денна). [Teaching Resource] (Submitted)

Куделіна, О. Ю. (2023) Силлабус навчальної дисципліни "Іноземна мова за професійним спрямуванням " для спеціальностей 073 "Менеджмент" та 281 "Публічне управління та адміністрування" для магістрів 1 року навчання. [Teaching Resource]

Нємцова, О. А. (2022) Силлабус з дисципліни "Публічне право" зф. [Teaching Resource]

Смірнова, К. В. and Головіна, О. І. (2022) Робоча програма переддипломно-виробничої практики для студентів 1 року навчання зі спеціальності 281 "Публічне управління та адміністрування". Рівень вищої освіти - магістр. [Teaching Resource]

Шотова-Ніколенко, Г. В. (2022) Силлабус навчальної дисципліни "Іноземна мова" для спеціальностей 073 "Менеджмент" та 281 "Публічне управління та адміністрування" для магістрів заочної форми 1 року навчання. [Teaching Resource]

This list was generated on Thu Apr 25 01:09:22 2024 UTC.