Eprints Repo

Items where Subject is "1 рік навчання 2 семестр"

Group by: Creators | Item Type
Jump to: В | Ж | К | Н | П | С | Т | У | Ш | Ю
Number of items at this level: 35.

В

Виноградська, О. М. (2013) Ділове адміністрування : конспект лекцій. ХНАМГ, Харків.

Ж

Жавнерчик, О. В. (2018) Психологія управління. Методичні вказівки до самостійної роботи. ОДЕКУ, Одеса.

Жавнерчик, О. В. (2020) Психологія управління. Конспект лекцій. ОДЕКУ, Одеса.

Жавнерчик, О. В. (2015) Ділове адміністрування (Управління змінами). МВ до практичних занять. ОДЕКУ, Одеса.

Жавнерчик, О. В. (2015) Психологія управління. МВ до самост. роботи. ОДЕКУ, Одеса.

Жавнерчик, О. В. (2017) Психологія управління та лідерство в організаціях. Методичні вказівки до самостійної роботи. ОДЕКУ, Одеса.

Жавнерчик, О. В. (2014) Ділове адміністрування (Менеджмент організації). Методичні вказівки до практичних занять. ОДЕКУ, Одеса.

Жавнерчик, О. В. (2013) Ділове адміністрування (Управління проектами). Методичні вказівки до проведення практичних занять та до самостійної роботи студентів. ОДЕКУ, Одеса.

К

Карамушка, Л. М. (2003) Психологія управління : навчальний посібник. Міленіум, Київ.

Колонтай, С. М. (2023) Силлабус з навчальної дисципліни "Екологічний менеджмент та аудит" (073 денна). [Teaching Resource]

Колонтай, С. М. (2023) Силлабус з навчальної дисципліни "Ділове адміністрування" (073 магістр денна). [Teaching Resource] (Submitted)

Куделіна, О. Ю. (2023) Силлабус навчальної дисципліни "Іноземна мова за професійним спрямуванням " для спеціальностей 073 "Менеджмент" та 281 "Публічне управління та адміністрування" для магістрів 1 року навчання. [Teaching Resource]

Н

Нємцова, О. А. (2022) Силлабус з дисципліни "Договірне право" зф. [Teaching Resource]

П

П'янова, І. Ю. (2009) Методичні вказівки для підготовки магістрів за напрямом підготовки „Менеджмент організацій”, „Економіка природокористування” у VIII – IX семестрах. ОДЕКУ, Одеса.

Павленко, О. П. (2018) Ситуаційний менеджмент. Методичні вказівки до СРС. ОДЕКУ, Одеса.

П'янова, І. Ю. and Шаблій, О. В. (2006) Навчально-методичний посібник з граматики англійської мови для магістрів та аспірантів. ОДЕКУ, Одеса. ISBN 966-8740-21-1

Павленко, О. П. (2021) Силлабус з навчальної дисципліни "Психологія управління". [Teaching Resource]

Павленко, О. П. (2023) СИЛЛАБУС навчальної дисципліни "Інформаційні системи в управлінні". [Teaching Resource]

Павленко, О. П. (2023) СИЛЛАБУС навчальної дисципліни "Психологія управління". [Teaching Resource]

Павленко, О. П. (2023) СИЛЛАБУС навчальної дисципліни "Ситуаційний менеджмент". [Teaching Resource]

С

Сергеєва, Л. М. (2015) Психологія управління (Лідерство). Навчальний посібник. Лілея НВ, Івано-Франківськ.

Т

Тюлькіна, К. О. (2014) Корпоративне управління. Методичні вказівки по організації самостійної роботи. ОДЕКУ, Одеса.

Тюлькіна, К. О. (2014) Ділове адміністрування (Корпоративне управління). Методичні вказівки по організації самостійної роботи. ОДЕКУ, Одеса.

Тюлькіна, К. О. (2020) Ділове адміністрування: методичні вказівки для студентів стаціонара та заочно магістри 1 рік. ОДЕКУ, Одеса, Україна. (Submitted)

У

Улибіна, В. О. (2012) Психологія управління. Методичні вказівки до практичних занять та СРС. ОДЕКУ, Одеса.

Улибіна, В. О. and Жавнерчик, О. В. (2015) Психологія управління. Конспект лекцій. ОДЕКУ, Одеса.

Улибіна, В. О. (2013) Психологія управління. Методичні вказівки до написання контрольної роботи. ОДЕКУ, Одеса.

Ш

Шотова-Ніколенко, Г. В. (2013) Методичні вказівки для СРС та навчальний матеріал з граматики англійської мови для студентів-магістрів І курсу ІІ семестру денної форми навчання. ОДЕКУ, Одеса.

Шотова-Ніколенко, Г. В. (2020) Англійська мова: методичні вказівки для СРС та навчальний матеріал для студентів-магістрів І курсу I, ІІ семестрів денної форми навчання. ОДЕКУ, Одеса.

Шотова-Ніколенко, Г. В. (2015) Методичні вказівки для СРС та навчальний матеріал з граматики англійської мови для студентів-магістрів I курсу ІI семестру денної форми навчання. ОДЕКУ, Одеса.

Шотова-Ніколенко, Г. В. (2013) Методичні вказівки для СРС та навчальний матеріал з граматики англійської мови для студентів-магістрів V курсу X семестру денної форми навчання. ОДЕКУ, Одеса.

Шотова-Ніколенко, Г. В. (2020) Навчальний посібник з граматики англійської мови для студентів-магістрів I курсу I, II семестрів денної форми навчання. Усі спеціальності. ОДЕКУ, Одеса.

Шотова-Ніколенко, Г. В. and П'янова, І. Ю. (2020) Силлабус навчальної дисципліни "Іноземна мова" для спеціальності 073 «Менеджмент», 281 «Публічне управління та адміністрування» для магістрів 1 курсу (І та II семестри). [Teaching Resource]

Шотова-Ніколенко, Г. В. (2022) Силлабус навчальної дисципліни "Іноземна мова" для спеціальностей 073 "Менеджмент" та 281 "Публічне управління та адміністрування" для магістрів заочної форми 1 року навчання. [Teaching Resource]

Ю

Ювченко, Н. М. and Іванова, О. В. (2021) Силлабус з навчальної дисципліни "Охорона праці в галузі та цивільний захист" для магістрів заочногої форми навчання. [Teaching Resource] (Unpublished)

This list was generated on Mon May 20 08:37:34 2024 UTC.