Елементи, в яких тема: "Методичне забезпечення > 103 Науки про Землю > магістр > Океанологія 90 > 1 рік навчання 1 семестр"

Вгору на рівень
Експорт в [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Група по: Творці | Тип елементу
Перейти до: B | А | Б | Г | Д | М | П | Р | С | Х | Ш
Число елементів на цьому рівні: 19.

B

Berlinsky, N, Safranov, T (2018) Assesment of themodern state and management of aquatic ecosystems: Tutorial allowance. ОДЕКУ, Одеса.

А

Агайар, Е. В., Боровська, Г. О., Хохлов, В. М. (2020) Силлабус навчальної дисципліни "Методологія та організація наукових досліджень". [Навчальні матеріали ( * )] (Поданий)

Б

Бунякова, Ю. Я. Силлабус навчальної дисципліни" Екологічний менеджмент та аудит". [Навчальні матеріали ( * )] (Неопублікований)

Г

Гаврилюк, Р. В. (2011) Методичні вказівки до практичних робіт „Довгострокові гідрологічні прогнози”. ОДЕКУ, Одеса.

Д

Даниленко, О. О. (2009) Динаміка прибережної зони : Конспект лекцій. ОДЕКУ, Одеса.

Даниленко, О. О. (2013) Акустика та оптика океану : Конспект лекцій. ОДЕКУ, Одеса.

Даниленко, О. О. (2018) Динаміка процесів в прибережній зоні : конспект лекцій (проект). ОДЕКУ, Одеса. (Неопублікований)

Даниленко, О. О. (2009) Прикладні аспекти регіональної океанології : конспект лекцій. ОДЕКУ, Одеса.

Даниленко, О. О. (2013) Методичні вказівки до самостійної роботи студентів "Акустика та оптика океану". ОДЕКУ, Одеса.

М

Михайлов, В. І., Монюшко, М. М. (2011) Методичні вказівки до самостійної роботи студентів при вивченні змістовного модулю «Забруднення Світового океану». ОДЕКУ, Одеса.

П

П’янова, І Ю, Шаблій, ОВ (2006) Навчально-методичний посібник з граматики англійської мови для магістрів та аспірантів. ОДЕКУ, Одеса. ISBN 966-8740-21-1

Р

Рубан, І. Г. (2018) Методичні вказівки до самостійної роботи та практичних робіт „Океанологічне забезпечення морегосподарської діяльності” (розділ "Акустика і оптика океану"). ОДЕКУ, Одеса.

Рубан, І. Г., Ілюшин, В. Я. (2013) Методичні вказівки до самостійної роботи студентів при вивченні дисципліни «Фізичне та статистичне моделювання океанологічних процесів». ОДЕКУ, Одеса.

С

Сахненко, О. І. (2015) Методичні вказівки до самостійної роботи студентів заочної форми навчання та виконання контрольної роботи з дисципліни „Технічні засоби та методи обробки океанологічної та гідрографічної інформації”. ОДЕКУ, Одеса.

Х

Хоменко, Г. В., Бондаренко, В. М. (2010) Методологія та організація наукових досліджень - Конспект лекцій. ТЄС, Одеса.

Ш

Шотова-Ніколенко, Г.В. (2020) СИЛЛАБУС навчальної дисципліни "Іноземна мова" для спеціальностей 103 "Науки про Землю" та 101 "Екологія" для магістрів 1 курсу (I семестр). ОДЕКУ, Одеса. (Неопублікований)

Шотова-Ніколенко, Г.В. (2019) НАВЧАЛЬНИЙ ПОСІБНИК З ГРАМАТИКИ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ для студентів-магістрів I курсу I, II семестрів денної форми навчання Усі спеціальності. ОДЕКУ, Одеса.

Шотова-Ніколенко, Г.В. (2020) Методичні вказівки для СРС та навчальний матеріал з англійської мови для студентів-магістрів І курсу I, ІІ семестрів денної форми навчання. ОДЕКУ, Одеса. (Неопублікований)

Шотова-Ніколенко, Г.В. (2014) Методичні вказівки для СРС та навчальний матеріал з граматики англійської мови для студентів-магістрів V курсу X семестру денної форми навчання. ОДЕКУ, Одеса. (Неопублікований)

Цей список був створений у Wed Apr 21 18:00:08 2021 MSK.