Eprints Repo

Items where Subject is "1 рік навчання 1 семестр"

Group by: Creators | Item Type
Jump to: А | Б | Г | Н | П | Ш
Number of items at this level: 14.

А

Арестов, С. В. (2008) Моделі та методи економетрики: методичні вказівки до самостійної роботи студентів для денної форми навчання. ОДЕКУ, Одеса.

Арестов, С. В. (2020) Силлабус навчальної дисципліни "Моделі та методи економетрики" зі спеціальності 051 "Економіка", магістри. [Teaching Resource] (Unpublished)

Арестов, С. В. (2008) Економетрія: конспект лекцій. ОДЕКУ, м.Одеса.

Б

Бунякова, Ю. Я. (2015) «Економіка та екологія рекреаційно-туристичної сфери» :методичні вказівки до організації самостійної роботи студентів-магістрів 5 курсу денної форми навчання зі спеціальності «Економіка довкілля та природних ресурсів». ОДЕКУ, м.Одеса. (Unpublished)

Г

Губанова, О. Р. (2018) Економіка довкілля та природних ресурсів. Частина 2. Конспект лекцій. ОДЕКУ, Одеса. (Unpublished)

Губанова, О. Р. (2019) Економіка довкілля та природних ресурсів. Методичні вказівки. ОДЕКУ, Одеса. (Unpublished)

Н

Нємцова, О. А. (2019) ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ, ПАТЕНТОЗНАВСТВО ТА АВТОРСЬКЕ ПРАВО. Конспект лекцій. Одеський державний екологічний університет, Одеса. ISBN 978-966-186-124-3

П

Попова, М. О. (2019) Економіка зеленого бізнесу : Конспект лекцій. ОДЕКУ, Одеса. (Unpublished)

Попова, М. О. (2019) Економіка зеленого бізнесу : конспект лекцій. ОДЕКУ, Одеса. (Unpublished)

Попова, М. О. (2021) Економіка зеленого бізнесу : методичні вказівки до практичних занять для студентів 1 року навчання денної та заочної форми за спеціальністю 051 «Економіка», рівень вищої освіти «магістр». [Teaching Resource] (Unpublished)

Ш

Шотова-Ніколенко, Г. В. (2020) Навчальний посібник з граматики англійської мови для студентів-магістрів I курсу I, II семестрів денної форми навчання. Усі спеціальності. ОДЕКУ, Одеса.

Шотова-Ніколенко, Г. В. (2014) Методичні вказівки для СРС та навчальний матеріал з граматики англійської мови для студентів-магістрів V курсу X семестру денної форми навчання. ОДЕКУ, Одеса.

Шотова-Ніколенко, Г. В. (2020) Англійська мова: методичні вказівки для СРС та навчальний матеріал для студентів-магістрів І курсу I, ІІ семестрів денної форми навчання. ОДЕКУ, Одеса.

Шотова-Ніколенко, Г. В. and Куделіна, О. Ю. (2020) Силлабус навчальної дисципліни "Іноземна мова" для спеціальності 051 "Економіка" та 207 "Водні біоресурси та аквакультура" для магістрів 1 курсу (I та II семестри). [Teaching Resource]

This list was generated on Fri Sep 24 06:44:06 2021 UTC.