Eprints Repo

Items where Division is "Кафедра гідрології суші" and Year is 2022

Group by: Creators | Item Type | No Grouping
Jump to: Б | К | О | Ш
Number of items: 5.

Б

Берлінський, М. А. and Ель Хадрі, Ю. and П’ятакова, В. Ф. (2022) Силлабус навчальної дисципліни "Екологічні аспекти регіональної океанографії" для студентів заочної форми навчання, спеціальності "Науки про Землю". [Teaching Resource] (Unpublished)

К

Кічук, Н. С. (2022) Методичні вказівки до виконанню практичних завдань з дисципліни ”Меліоративна гідрологія” для студентів 4-го року денної та заочної форм навчання, спеціальності 193 „ Геодезія та землеустрій ”. [Teaching Resource] (Submitted)

О

Овчарук, В. А. (2022) Конспект лекцій "Фізика геосфер Землі: ґрунтів, атмосфери, гідросфери", розділ «Фізичні процеси в гідросфері». ОДЕКУ, Одеса. ISBN ISBN 978-966-186-194-6 (Unpublished)

Одеський державний екологічний університет (2022) Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір № 113292 Науковий твір «Звіт про науково-дослідну роботу «Комплексний метод ймовірноснопрогностичного моделювання екстремальних гідрологічних явищ на річках Півдня України для забезпечення сталого водокористування в умовах кліматичних змін. Дослідження сучасних умов формування екстремальних гідрологічних явищ на річках півдня України (в межах зони недостатньої водності) та аналітичний огляд сучасних вітчизняних та закордонних досліджень в галузі розрахунків та прогнозів характеристик паводків та межені (проміжний)». 14.06.2022.

Ш

Шакірзанова, Ж. Р. and Овчарук, В. А. (2022) Силлабус навчальнї дисципліни "Спеціальні розділи гідрології суші" для третього рівня вищої освіти PHD денної форми навчання. [Teaching Resource] (Submitted)

This list was generated on Fri Sep 30 21:32:29 2022 UTC.