Eprints Repo

Items where Division is "Кафедра довузівської підготовки" and Year is 2018

Group by: Creators | Item Type | No Grouping
Jump to: А | В | Г | К | Ч
Number of items: 8.

А

Аркатов, Ю. Н. (2018) Модель структуры учебной информации и расчет ее сложности при проведении контроля знаний : Збірник наукових праць. Вип. 3. In: Сучасні тенденції розвитку освіти й науки : проблеми та перспективи, 2018 р., Київ – Львів – Бережани – Гомель.

Аркатов, Ю. М. (2018) Методичні вказівки з курсу «Математика» для слухачів підготовчого відділення Частина 2 "Математичні вирази і їх перетворення вектора на площині та у просторі". ОДЕКУ, Одеса. (Unpublished)

Аркатов, Ю. М. (2018) Методичні вказівки з курсу «Математика» для слухачів підготовчого відділення Частина 2. "Математичні вирази і їх перетворення. вектора на площині та у просторі". ОДЕКУ, Одеса, Україна.

В

Воронежцева, А. А. and Чорна, О. В. (2018) Методичні вказівки та контрольні завдання з навчання аудіювання й писемного мовлення з дисципліни «Українська мова» для слухачів – іноземців підготовчого відділення. ОДЕКУ, Одеса. (Unpublished)

Воронежцева, А. А. and Черная, О. В. (2018) Погружение в другую культуру как одно из педагогических условий воспитания студентов-иностранцев в вузе : Збірник наукових праць. Вип. 3. In: Сучасні тенденції розвитку освіти й науки : проблеми та перспективи, 2018 р., Київ – Львів – Бережани – Гомель.

Г

Галич, Є. А. and Расторгуєва, Т. Є. (2018) Фізика : конспект лекцій для дистанційної форми навчання на підготовчому відділенні. Частина 2. ОДЕКУ, Одеса. (Unpublished)

К

Кирнасівська, Н. В. (2018) Методичні вказівки для дистанційного навчання з дисципліни «Географія» (Частина 2) для слухачів підготовчого відділення. ОДЕКУ, Одеса. (Unpublished)

Ч

Чокан, Л. О. (2018) Методичні вказівки для дистанційного навчання з дисципліни «Хімія» для слухачів підготовчого відділення. Частина 2. ОДЕКУ, Одеса. (Unpublished)

This list was generated on Mon Jan 17 03:55:03 2022 UTC.