Eprints Repo

Items where Division is "Кафедра довузівської підготовки" and Year is 2010

Group by: Creators | Item Type | No Grouping
Jump to: А | Б | В | Д | Ч
Number of items: 8.

А

Аркатов, Ю. М. and Расторгуєва, Т. Є. and Чорна, О. В. (2010) Методичні вказівки та контрольні завдання з курсу «МАТЕМАТИКА» для слухачів-іноземців підготовчого відділення. Розділ «Числові множини». "Екологія", Одеса.

Б

Бондар, О. І. and Труба, Г. М. (2010) Методичні вказівки з дисципліни «Українська мова» для слухачів підготовчого відділення. ОДЕКУ, Одеса.

Бубнов, І. В. (2010) Країнознавство: Україна Частина 1. Україна на карті світу : Конспект лекцій. ОДЕКУ, Одеса.

В

Воронежцева, А. А. and Костяєва, О. Є. (2010) Методичні вказівки та завдання для самостійної роботи з дисципліни "Правовий статус іноземців" для слухачів-іноземців підготовчого відділення. ОДЕКУ, Одеса.

Воронежцева, А. А. and Гребінежко, В. Д. and Чокан, Л. О. (2010) Методичні вказівки та завдання з формування навичок та вмінь читання і усного мовлення з дисципліни "Українська мова" для слухачів-іноземців підготовчого відділення (на матеріалі хімії). ОДЕКУ, Одеса.

Д

Дронова, О. О. and Гребінежко, В. Д. (2010) Методичні вказівки з дисципліни "Біологія" для слухачів-іноземців підготовчого відділення. ОДЕКУ, Одеса.

Ч

Чокан, Л. О. (2010) Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни "Хімія" для слухачів-іноземців підготовчого відділення. ОДЕКУ, Одеса.

Чокан, Л. О. (2010) Методичні вказівки для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з дисципліни «Хімія», розділ «Загальна хімія» для слухачів підготовчого відділення. ОДЕКУ, Одеса.

This list was generated on Sun Oct 17 06:27:42 2021 UTC.